W życiu Anety Zając znów zagościła miłość? "W sercu wiosna!"

Gwiazda "Pierwszej miłości" zakochana. Kim jest jej nowy, tajemniczy adorator?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Zając jest zakochana
Aneta Zając jest zakochana (Instagram.com)
WP

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie bukiet tulipanów. Jak się okazało, fakt, że post pojawił się 8 marca, nie był przypadkiem. - Na dworze i w sercu wiosna! Cóż za miła niespodzianka – podpisała zdjęcie. Media zaraz podchwyciły temat, że bukiet prawdopodobnie dostała od nowego adoratora. "Party" postanowiło zapytać, od kogo dostała romantyczny podarunek, ale aktorka udzieliła wymijającej odpowiedzi.

- Wiosna nastraja mnie pozytywnie, to moja ulubiona pora roku. Człowiek cieszy się z każdego promienia słońca i ma ochotę spotykać się z ludźmi – wyjawiła tajemniczo.

WP

Mimo to magazynowi udało się ustalić, że aktorka rzeczywiście się z kimś spotyka. Nowy wybranek pochodzi podobno z Trójmiasta i nie ma związku z show-biznesem. Jak wynika z najnowszych medialnych doniesień, aktorka chce go trzymać z dala od blasku fleszy, a sprawa jest świeża. Wygląda jednak na to, że podobnie jak były partner, Mikołaj Krawczyk (który niedawno ożenił się z Sylwią Juszczak), układa życie na nowo. Gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz także: Aneta Zając: "Nic bym w życiu nie zmieniła. Jest piękne!"

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP