Trwa ładowanie...
chris martin

W życiu Gwyneth Paltrow nie zawsze jest różowo…

Share
W życiu Gwyneth Paltrow nie zawsze jest różowo…
d3bn4vc

Gwyneth Paltrow zaprzecza plotkom o kryzysie w swoim małżeństwie. Dodaje jednocześnie, że jej związek z Chrisem Martinem nie zawsze jest idealny.

Para od wielu lat konsekwentnie broni swojej prywatności. Niewiele wiemy o szczegółach z życia rodzinnego Paltrow, Martina oraz dwójki ich dzieci. Obydwoje rzadko też pokazują się publicznie razem. Aktorka otworzyła się jednak podczas rozmowy, która ukazała się w najnowszym wydaniu amerykańskiego Elle.

Trudno jest być z kimś w związku przez długi czas – mówi w wywiadzie Paltrow. Zawsze mówię, że życie jest długie i nigdy nie wiesz co się wydarzy – dodaje.

d3bn4vc

Może ta pesymistyczna postawa jest wynikiem długiej rozłąki między małżonkami. Obydwoje mają ostatnio bardzo napięty terminarz. Chris zajęty jest trasą koncertową Coldplay a Gwyneth m.in. pracą na planie serialu Glee.

Jeśli nie daj Boże, nie będziemy kiedyś razem, dalej będę go szanować jako ojca moich dzieci. Pod tym względem dokonałam słusznego wyboru. Jest świetnym ojcem – mówi o Martinie Paltrow.

Trzymamy jednak kciuki aby szczęście pary trwało jak najdłużej…

(JMa)

d3bn4vc

Podziel się opinią

Share
d3bn4vc
d3bn4vc