Trwa ładowanie...

Warszawa. Dziś zagra The Rolling Stones - legenda rock and rolla

Legendarna grupa The Rolling Stones zagra na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w niedzielę, o godz. 20:00. Mick Jagger, Keith Richards, Ronni Wood i Charlie Watts ostatni raz w Polsce zagrali w Polsce 11 lat temu.

Warszawa. Dziś zagra The Rolling Stones - legenda rock and rollaŹródło: Getty Images
d3833hd
d3833hd

Stonesi wystąpią przed polską publicznością po raz czwarty. Pierwszy raz zagrali w 1967 r. na dwóch koncertach w Sali Kongresowej w Warszawie. Ostatni raz zespół zagrał w naszym kraju w 2007 r. Warszawski koncert zamyka europejską trasę No Filter Tour. Polscy fani liczą przede wszystkim na największe przeboje, takie jak: "Satisfaction", "Brown Sugar" i "Paint It Black". The Rolling Stones będzie supportował puzonista i trębacz Trombone Shorty, który łączy w swojej muzyce jazz, funk, rock i hip hop.

Zobacz też: Wyjątkowy gest córki Micka Jaggera. Zaangażowała się w działalność charytatywną

Bramy stadionu zostaną otwarte punktualnie o godz. 17:00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie oraz zaplanowanie czasu na kontrolę bezpieczeństwa i dojście na wyznaczone miejsce na widowni. Warto pamiętać o tym, by nie zabierać ze sobą własnych napojów i bagażu. Wyjątkiem będą małe torebki kopertówki, przezroczyste strunowo zamykane torby o maksymalnej pojemności 3,5 litra oraz przedmioty medyczne po uprzednim zgłoszeniu i sprawdzeniu.

Utrudnienia dla Warszawiaków

Jak podano w komunikacie na stronie internetowej ZTM, w niedzielę w godz. 17.00-20.30 wyłączony z ruchu indywidualnego - za wyjątkiem pojazdów osób z identyfikatorami SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz jednośladów - będzie obszar Saskiej Kępy, ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Można będzie natomiast przejechać wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Drogowcy nie wykluczają również całkowitego zamknięcia mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona, jeśli po koncercie widzowie ruszą tłumnie pieszo w kierunku centrum. Kursujące tamtędy tramwaje linii 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72 zostaną skierowane wówczas na trasy objazdowe. Uruchomiona zostanie także zastępcza linia autobusowa Z, kursująca od Pl. Zawiszy do Ronda Wiatraczna.

d3833hd

"Przed i po koncercie pociągi linii metra M2 będą kursowały z częstotliwością co 3 minuty, a pociągi na linii M1 po zakończeniu koncertu będą jeździły co 5 minut. Po koncercie uruchomione zostaną także dodatkowe kursy autobusów linii 509 oraz 26" - dodano w komunikacie ZTM.

d3833hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3833hd