WP

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latka. Po dawnych urazach nie ma ani śladu

Weronika Książkiewicz najwyraźniej już dawno wybaczyła byłemu partnerowi, że zostawił ją po narodzinach dziecka. Paparazzi przyłapali ich na tym, jak wymieniali czułości podczas przypadkowego spotkania na mieście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Książkiewicz jest mamą 9-letniego Borysa
Weronika Książkiewicz jest mamą 9-letniego Borysa (ONS.pl)
WP

Podczas wieczoru w Śródmieściu spędzanego w towarzystwie znajomych i 9-letniego syna, Weronika Książkiewicz natknęła się na swojego dawnego partnera. Dawna para czule się ze sobą przywitała. Krzysztof pocałował Weronikę w policzek, a ta się odwzajemniła. Chwilę potem wymienili się paroma zdaniami. Najwyraźniej po niesnaskach nie został ślad.

Zobacz wideo:

WP

Warto przypomnieć, że ich dawne stosunki nie wyglądały różowo. Para toczyła ze sobą spory w sądzie przez trzy lata. Tych dwoje spierało się o prawo do opieki nad ich synem, Borysem. To Latek złożył pozew do sądu rodzinnego, zarzucając byłej partnerce, że ogranicza mu kontakty z dzieckiem.

Swoją prośbę motywował tym, że dziecko zawsze potrzebuje dwóch rodziców, a ich rozstanie nie powinno wpływać na wychowanie potomstwa.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz: koniec wojny o syna!

WP

Ich sądowa batalia trwała trzy lata, a wygrała ją matka dziecka. Aktorce powierzono pełnię władzy rodzicielskiej. Krzysztof Latek otrzymał natomiast możliwość widywania chłopca w co drugi poniedziałek w godzinach od 10 do 12 oraz dwa razy do roku podczas świąt.

Zobacz też: Książkiewicz przyłapana w drodze do studia. Śle całusy paparazzim

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP