Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Weronika Książkiewicz jak polska Charlize Theron. Pierwsze zdjęcia z "Furiozy"

Kiedy już myśleliśmy, że w sferze filmowych "inspiracji" nic nie przebije "Diablo. Wyścig o śmierć", na Instagramie pojawił się post Weroniki Książkiewicz. Nawet nie wiemy, jak to skomentować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Książkiewicz dla nowej roli przeszła sporą metamorfozę
Weronika Książkiewicz dla nowej roli przeszła sporą metamorfozę (East News)
d1e4k1v

Skoro "Diablo. Wyścig o śmierć" był polską odpowiedzią na "Szybkich i wściekłych", to czym jest najnowszy film Weroniki Książkiewicz? Aktorka opublikowała właśnie zdjęcia z planu najnowszej produkcji za swoim udziałem.

ZOBACZ TEŻ: Zaaferowana Książkiewicz rozdaje autografy pod budynkiem TVN-u

Postać Książkiewicz nazywa się Dzika i wygląda na kawał twardzielki. Krótkie włosy, tatuaże, spojrzenie spode łba, dżinsy, obcisła koszulka na ramiączkach.

I nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego - kino i popkultura dziś mocnymi bohaterkami stoi - gdyby nie tytuł filmu. A brzmi on… "Furioza".

d1e4k1v

Albo mówimy o bardzo niefortunnym zbiegu okoliczności, albo ktoś tu naoglądał się "Mad Max: Na drodze gniewu". Co nie powinno dziwić, bo to film wybitny, a postać cesarzowej Furiosy, granej przez Charlize Theron, to absolutna perła.

O produkcji wiadomo na razie nie wiele, poza tym, że scenariusz "oparto na faktach". "Prawdziwe życie polski chuliganów" - czytamy na oficjalnym Instagramie filmu "Furioza".

d1e4k1v

Reżyseruje Cyprian T. Olencki, autor niezbyt dobrze przyjętej komedii obyczajowej "PolandJa" z 2017 r.

Obok Weroniki Książkiewicz zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego i popularnego aktora drugoplanowego Witolda Wielińskiego ( m.in. "Wesele" czy "Ptaki śpiewają w Kigali"). Premiera już jesienią. Czekamy.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v