Trwa ładowanie...

Weronika Marczuk spodziewa się pierwszego dziecka w wieku 47 lat

O Weronice Marczuk nie słyszeliśmy już dawno. Teraz wypłynęła wiadomość o ciąży byłej żony Cezarego Pazury. 47-latka urodzi swoje pierwsze dziecko.

Weronika Marczuk spodziewa się pierwszego dziecka w wieku 47 latŹródło: ONS.pl
d34mcz4
d34mcz4

Po słynnej aferze z agentem Tomkiem Weronika Marczuk zniknęła z polskiego show-biznesu. Wróciła do Kijowa, gdzie podjęła pracę w polsko-ukraińskiej siedzibie gospodarczej.

W stolicy Ukrainy poznała również mężczyznę, z którym jest związana od blisko siedmiu lat, jednak nie chce zdradzać jego danych osobowych.

Udało się jednak dotrzeć do informacji potwierdzających, że Weronika Marczuk jest w 6. miesiącu ciąży. To będzie pierwsze dziecko 47-latki. Informator Pudelka zdradził, że Weronika urodzi dziewczynkę, której nada imię Anna.

Weronika Marczuk – życie prywatne

Weronika Marczuk urodziła się w Kijowie. Do Polski przyjechała robić karierę. Studiowała tutaj prawo oraz handel zagraniczny. Już w 1995 r. spotkała na swojej drodze Cezarego Pazurę, z którym związała się na kilka kolejnych lat. Parze nie udało się przetrwać. Weronika Marczuk i Cezary Pazura rozwiedli się w 2007 r. Nie doczekali się dzieci. Weronika opiekowała się córką aktora z poprzedniego związku, Anastazją. Przez kilka miesięcy miała romans z Rafałem Maserakiem, z którym tworzyła parę na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

d34mcz4

Weronika Marczuk – afera z agentem Tomkiem

W 2009 r. Weronika Marczuk została zatrzymana przez CBA. Producentka filmowa i aktorka miała przejąć dużą sumę pieniędzy za pomoc przy ustawieniu prywatyzacji Wydawnictwa Naukowo-Technologicznego. Ostatecznie Weronika Marczuk została oczyszczona z zarzutów, a głównym podejrzanym stał się agent Tomasz Kaczmarek. Media nadały mu przydomek "agent Tomek".

W związku z aferą Cezary Pazura zażądał, by Weronika nie używała podwójnego nazwiska "Marczuk-Pazura", tylko wróciła do panieńskiego. Ten incydent odbił się szerokim echem w mediach.

d34mcz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34mcz4