Trwa ładowanie...
d1mpa33

Weronika Rosati kontra Magda Gessler. Wojenki ciąg dalszy

Ostatnio polski show-biznes podzielił się na dwa obozy. Magda Gessler i Weronika Rosati nie zamierzają wyciszyć medialnej aferki. Jest kolejny komentarz aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati wciąż kłóci się z Gessler
Weronika Rosati wciąż kłóci się z Gessler (East News, Fot: East News)
d1mpa33

Od kilku dni Magda Gessler i Weronika Rosati przekrzykują się w komentarzach na swoich social meidach. Ostatnio pisaliśmy, że wszystko zaczęło się lata temu. Niewiele osób bowiem pamięta, że obie panie łączy Piotr Adamczyk.

W ostatnim wywiadzie dla "Faktu", Weronika Rosati postanowiła wyjawić, co leży jej na sercu. Nie ukrywała, że czuje się obrażona przez restauratorkę.

d1mpa33

Dawniej panie poróżnił mężczyzna, a teraz drogi prezent, który swojemu dziecku sprawiła Rosati. Magda Gessler wymownie skomentowała post z bransoletką od Svarowskiego, który dostała mała Elizabeth z okazji pierwszych urodzin.

"Przesada!” – przeczytaliśmy wówczas w komnetrzu restauratorki pod zdjęciem Rosati.

Teraz aktorka skomentowała całą aferę w tabloidzie.

d1mpa33

– Uważam, że takie negatywne komentarze są w ogóle nie na miejscu. Tym bardziej pod zdjęciem matki z dzieckiem w urodziny. To było trochę nietrafione i niefajne. Powinniśmy walczyć z każdym hejtem i dogryzaniem sobie – mówiła "Faktowi" Weronika Rosati.

Myślicie, że panie w końcu się pogodzą?

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33