Trwa ładowanie...
d36v2ak

Weronika Rosati na zdjęciu ze szpitala, które zostało zrobione kilka godzin po porodzie

Weronika Rosati w grudniu 2017 roku została mamą córeczki Elizabeth. Rok po tym "najpiękniejszym dniu życia" publikuje fotkę ze szpitala. "Specjalnie daje zdjęcie, które jest prawdziwe i bez filtrów" - pisze na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aktorka pochwaliła się wyjątkowym kadrem.
Aktorka pochwaliła się wyjątkowym kadrem. (East News, Fot: East News)
d36v2ak

Rok temu w mediach gruchnęła wieść o narodzinach córeczki Weroniki Rosati. Radosną nowinę wygadała wówczas mama aktorki, która opublikowała z tej okazji post na Instagramie. "Kochana, dziękuję ci za wspaniałą wnuczkę" - obwieściła światu szczęśliwa babcia, Teresa Rosati. Zdradziła wtedy również oryginalne imię pociechy.

Wzięta aktorka musiała pogodzić obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Zdaje się, że robi to niezwykle umiejętnie. Z okazji urodzin córki postanowiła opublikować wyjątkowe zdjęcie. Takie bez ingerencji programu graficznego, całkowicie naturalne i to w dodatku kilka godzin po porodzie. Mało gwiazd decyduje się na taki krok.

"Dokładnie rok temu spotkałam miłość swojego życia. Wszystkiego najlepszego Elisabeth" - zaczęła wpis i dodała: "Specjalnie daję zdjęcie, które jest prawdziwe i bez filtrów. Zdjęcie na parę godzin po porodzie. Zdjęcia pozowane, glamour, gdzie będę umalowana, uczesana i ubrana też będą. Póki co, dzielę się fotką z najszczęśliwszego dnia mojego życia".

d36v2ak

"Cudowny widok", "Zdjęcie jest piękne" - piszą fani i składają jednocześnie najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin córki. Wiadomo, internauci lubią prawdę i szczerość. Trudno zatem, żeby kogoś oburzył taki wpis.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak