Trwa ładowanie...

Weronika Rosati nie chce zgodzić się na kolejną operację. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy

Weronika Rosati do końca życia zapamięta pechowy wypadek samochodowy, po którym trafiła do szpitala. Aktorka do tej pory przeszła już kilka skomplikowanych operacji złamanej kostki. Ostatnio lekarze zalecili jej kolejną. Zabieg ma ją uchronić przed problemami z chodzeniem w przyszłości. Jak donosi "Fakt", gwiazda nie chce jednak o niczym słyszeć. Dlaczego?

d4ehzqk
d4ehzqk

- Dzięki własnej determinacji Weronika czuje się teraz znakomicie. A wiele wycierpiała. Po kilku operacjach bardzo sumiennie podeszła do rehabilitacji. Dzięki temu może znów normalnie pracować i spełniać się jako aktorka. Lekarze ostrzegają ją jednak, że problemy z nogą mogą wrócić, gdy będzie na emeryturze. Uważają, że powinna poddać się jeszcze jednej operacji, by na starość nie groziło jej kalectwo - zdradził gazecie jej znajomy.

Menadżerka aktorki w rozmowie z "Faktem" podkreśliła, że Rosati ma teraz swoje pięć minut. Jest w rewelacyjnej formie i koncentruje się przede wszystkim na sprawach zawodowych. Jej role - w serialu "Belle Epoque" czy filmie "Porady na zdradyzdrady" - zostały ciepło przyjęte przez fanów, dlatego gwiazda nie chce zwalniać tempa.

- Stwierdziła, że woli do końca życia ćwiczyć, niż znów dać się zoperować. Po ponad trzyletniej walce o zdrowie chce grać i podejmować nowe wyzwania - czytamy w gazecie.

Mamy nadzieję, że ostateczną decyzję podejmie po konsultacji ze swoim ukochanym, ortopedą Robertem Śmigielskim. Czy narzeczony przekona ją, że zdrowie jest ważniejsze od kariery?

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
d4ehzqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ehzqk