WP

Weronika Rosati odgryza się żonie Olbrychskiego. Cytuje Madeleine Albright

Od jakiegoś czasu aktorka prowadzi medialną wojnę z przyjaciółmi swojego byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. W mediach społecznościowych Krystyna Demska - Olbrychska zamieściła wpis uderzający w Rosati. Ta jednak odgryzła się na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda wdała się w ostrą dyskusję na Instagramie
Gwiazda wdała się w ostrą dyskusję na Instagramie (Materiały prasowe)
WP

- Dziękuję za wasze super komentarze wsparcia i za wszystkie wasze historie. Jedna z was mi to wysłała komentując agresywny, zakłamany post na FB pewnej Pani. Madeleine Albright ma na jej facebookowy atak perfekcyjną odpowiedź

"Jest specjalne miejsce w piekle dla kobiet, które nie pomagają innym kobietom".

WP

"Otóż to! Dodam tylko, że jestem córką samotnej mamy i jestem z tego dumna dla mnie wszystkie jesteście bohaterkami", napisała pod postem jedna z fanek.

Magda Gessler i Krystyna Demska-Olbrychska zaatakowały aktorkę, zarzucając jej rozpowszechnianie kłamstw na temat Roberta Śmigielskiego. W obronie Rosati stanęła Magdalena Środa, która napisała, że żona Olbrychskiego broni ortopedy bo ma w tym interes:

"Za opiekę nad stawami, łatwo sprzedać poczucie solidarności".

Weronika Rosati poznała Śmigielskiego w 2016 r., gdy leczyła nogę po wypadku samochodowym. Owocem ich miłości jest córka Elizabeth urodzona w grudniu 2017 r. Pół roku później para się rozstała, twierdząc że już od jakiegoś czasu żyli osobno.

 

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP