Trwa ładowanie...

Wiadomo, dlaczego Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim

To jedno z najgłośniejszych rozstań tego roku. Julia Wieniawa i Antek Królikowski sami poinformowali, że nie są już razem. W końcu znamy powody.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się z błahych powodów
Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się z błahych powodówŹródło: East News, Fot: East News
d2ja839

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego pojawiły się już kilka tygodni temu. Mówiło się wtedy, że para bardzo często się kłóci. Dodatkowo nie cichły plotki o rzekomym romansie aktorki z Nikodemem Rozbickim. Jednak nie to okazało się przyczyną rozstania.

Wspólne wakacje w Dubaju miały scalić ich związek. Niestety, wszystko na nic. Pod koniec grudnia Julia obchodziła hucznie swoje 20. urodziny. Wtedy zabrakło przy niej Antka.

d2ja839

Chwilę później byli kochankowie na swoich profilach na Instagramie wprost oznajmili, że nie są już razem. Rozstali się w dobrych stosunkach.

Znajoma pary wygadała się i opowiedziała o kulisach rozpadu ich związku.

– Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą – mówił znajoma pary w Party.pl

Myślicie, że jest szansa, że wrócą do siebie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ja839

Podziel się opinią

Share
d2ja839
d2ja839