Trwa ładowanie...

Wieczór panieński Joanny Krupy. Gessler, disco polo i jagodzianki

To jedna z tych imprez, na której chciałaby się znaleźć niejedna osoba. Joannie Krupie, która już niedługo stanie na ślubnym kobiercu w Polsce, urządzono wieczór panieński. Wszystko w rytmie "Jesteś szalona".

Wieczór panieński Joanny Krupy. Gessler, disco polo i jagodziankiŹródło: Instagram.com
d1wombx
d1wombx

Joanna Krupa jest już żoną Douglas Nunesa. Ślub cywilny odbył się w Stanach Zjednoczonych, gdzie procedura jest dużo łatwiejsza niż w Polsce. - Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego - relacjonował informator "Flesza". - Poza nimi nie było tam nikogo więcej. Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie - dodał. Joanna jednak nie byłaby sobą, gdyby ceremonii nie urządziła także w rodzinnym kraju.

Ślub roku - jak zapowiadany jest w mediach od dawna - dopiero przed nami. Po drodze Krupa pochwaliła się wieczorem panieńskim. Impreza była niespodzianką. Wieczór zorganizowała dla modelki i jurorki "Top Model" Joanna Jabłczyńska.

Aktorka pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z Krupą. Co więcej, na takiej imprezie nie mogło zabraknąć... Magdy Gessler. Nie od dziś wiadomo, że Krupa i ulubiona restauratorka Polków przyjaźnią się. Na filmiku opublikowanym zarówno przez Joannę, jak i Gessler, można zobaczyć, jak obie panie szalały do piosenki "Jesteś szalona". Disco polo nie mogło zabraknąć nawet w takich okolicznościach.

Wieczór panieński odbył się na luksusowej łodzi. Wśród gości byli także Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. - Płyniemy i tańczymy... jagodzianki.. i piękna Joasia - napisała Gessler w swoim niepowtarzalnym stylu. Trzeba przyznać, takiej imprezy można tylko pozazdrościć. A widok Magdy Gessler tańczącej do disco polo też nie należy do najczęstrzych.

d1wombx

Teraz pozostaje już czekać tylko na zdjęcia z ślubu Joanny Krupy. Po takim wieczorze panieńskim wiadomo już, że nie będzie to skromna impreza.

d1wombx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wombx