Trwa ładowanie...
da3l9by

Wieczór panieński Joanny Krupy. Gessler, disco polo i jagodzianki

To jedna z tych imprez, na której chciałaby się znaleźć niejedna osoba. Joannie Krupie, która już niedługo stanie na ślubnym kobiercu w Polsce, urządzono wieczór panieński. Wszystko w rytmie "Jesteś szalona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieczór odbył się na luksusowej łodzi.
Wieczór odbył się na luksusowej łodzi. (Instagram.com)
da3l9by

Joanna Krupa jest już żoną Douglas Nunesa. Ślub cywilny odbył się w Stanach Zjednoczonych, gdzie procedura jest dużo łatwiejsza niż w Polsce. - Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego - relacjonował informator "Flesza". - Poza nimi nie było tam nikogo więcej. Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie - dodał. Joanna jednak nie byłaby sobą, gdyby ceremonii nie urządziła także w rodzinnym kraju.

Ślub roku - jak zapowiadany jest w mediach od dawna - dopiero przed nami. Po drodze Krupa pochwaliła się wieczorem panieńskim. Impreza była niespodzianką. Wieczór zorganizowała dla modelki i jurorki "Top Model" Joanna Jabłczyńska.

Aktorka pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z Krupą. Co więcej, na takiej imprezie nie mogło zabraknąć... Magdy Gessler. Nie od dziś wiadomo, że Krupa i ulubiona restauratorka Polków przyjaźnią się. Na filmiku opublikowanym zarówno przez Joannę, jak i Gessler, można zobaczyć, jak obie panie szalały do piosenki "Jesteś szalona". Disco polo nie mogło zabraknąć nawet w takich okolicznościach.

Wieczór panieński odbył się na luksusowej łodzi. Wśród gości byli także Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. - Płyniemy i tańczymy... jagodzianki.. i piękna Joasia - napisała Gessler w swoim niepowtarzalnym stylu. Trzeba przyznać, takiej imprezy można tylko pozazdrościć. A widok Magdy Gessler tańczącej do disco polo też nie należy do najczęstrzych.

da3l9by

Teraz pozostaje już czekać tylko na zdjęcia z ślubu Joanny Krupy. Po takim wieczorze panieńskim wiadomo już, że nie będzie to skromna impreza.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by