Trwa ładowanie...
d1fx2ij

Bujakiewicz przypomniała reklamę z Więdłochą. "Powiało Photoshopem"

Agnieszka Więdłocha i Kasia Bujakiewicz jakiś czas temu pojawiły się w reklamie farb do włosów. Niedawno ta ostatnia przypomniała zdjęcie ze spotu. Natychmiast odezwały się głosy mówiące, że obie gwiazdy wyglądają bardzo sztucznie. Oceńcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha wystąpiły razem w reklamie. Nie wyglądały naturalnie
Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha wystąpiły razem w reklamie. Nie wyglądały naturalnie (ONS.pl)
d1fx2ij

Kasia Bujakiewicz jest piękną, naturalną 46-latką. Im jest starsza, tym lepiej wygląda, ale jedno się u niej nie zmienia - zawsze się uśmiecha i sprawia niezwykle sympatyczne wrażenie. Nic więc dziwnego, że to ona została jedną z twarzy kampanii reklamowej farb do włosów. W spocie wystąpiła razem z koleżanką z "Lekarzy", która jednocześnie jest jej przyjaciółką. Mowa o Agnieszce Więdłosze. Obie panie na fotkach promujących farby wyglądały idealnie. Zbyt idealnie. Gdy ostatnio Bujakiewicz przypomniała swoim fanom swój reklamowy wizerunek, posypały się krytyczne komentarze. Słusznie?

Doda zapewnia o swojej naturalności: "Od czterech lat się nie maluję"

"Ale nienaturalne zdjęcie. Nikt nie ma takich włosów", "Powiało Photoshopem. Włosy megasztuczne", "Jezu, okropnie przesadzili", "Ładne dziewczyny, ale trochę takie nienaturalne..." - komentarzy w podobnym tonie jest więcej. I chociaż nie brakuje komplementów - fakt, aktorki na reklamowej fotce naprawdę są piękne - to dobrze, że internauci wychwytują i piętnują naginanie rzeczywistości.

Pamiętacie reklamy z Bujakiewicz i Więdłochą? Może czas, by twórcy spotów opamiętali się i stawiali na większą naturalność? Po komentarzach widać, że odbiorcy i tak nie dają się nabrać.

d1fx2ij

Zobacz też: Więdłocha przefarbowała się na blond

d1fx2ij

Podziel się opinią

Share
d1fx2ij
d1fx2ij