Trwa ładowanie...
17-11-2011 12:27

Wiedzieliście, że Kotulanka i Wawrzecki byli kiedyś parą?!

Wiedzieliście, że Kotulanka i Wawrzecki byli kiedyś parą?!
d3838jk
d3838jk

Zamierzchłe czasy polskiego show-biznesu kryją w sobie tyle tajemnic, że chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Lata temu kolorowe tygodniki nie były tak popularne jak teraz i nie było również nas ;), więc gwiazdom udawało się utrzymać pewne rzeczy w tajemnicy. Dzisiaj , po latach, wszystko wychodzi jednak na jaw.

Jak podaje tygodnik Życie na gorąco Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki przed laty byli parą! Aktorka nie była jednak szczęśliwa w związku z kolegą po fachu, bo ten... miał żonę i niepełnosprawną córkę. W końcu wybrał rodzinę i zostawił Kotulankę.

Kiedy minęła żałoba po śmierci Barbary Winiarskiej, żony aktora, która zmarła na tętniaka mózgu, Wawrzecki i Kotulanka dali sobie drugą szansę.

Niestety i wtedy im się nie udało. Aktor w pełni poświęcał się opiece nad chorą na porażenie mózgowe córką Anną, nie mając dla Kotulanki czasu. Związek ponownie się rozpadł.

Niedawno aktorka pojawiła się w teatrze z tajemniczym mężczyzną. Czyżby wreszcie odnalazła szczęście? Paweł Wawrzecki ponownie się ożenił. Jego żona mieszka w Chicago.

(KSo)

d3838jk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3838jk