placeholder_1cvah0

"Wiek do czegoś zobowiązuje". Hejt na Maffashion za pozowanie na samochodzie

Zabawa i praca to czasem jedno, choć obydwie rządzą się swoimi, często sprzecznymi ze sobą prawami. Fani polskich influencerów zastanawiają się, czy blogerzy tym razem nie przesadzili...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Kuczyńska reprezentuje nas na festiwalu w Kalifornii
Julia Kuczyńska reprezentuje nas na festiwalu w Kalifornii (Instagram.com)
placeholder_1cvah0

Najsławniejsza polska bloggerka, Maffashion wzięła udział w Coachelli, corocznym festiwalu muzyki i sztuki, który odbywa się w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. W tym roku, festiwal potrwa do 22 kwietnia a udział wzięli w nim, m. in Beyonce wraz z Jayem - Z.

Maffashion wraz z innymi influencerami pozowała do zdjęć, które potem umieszczała na Instagramie i Facebooku. Na jednym z nich grupa młodych ludzi pozuje przy dużym samochodzie marki Crysler. Zdjęcie i stylizacje nawiązują do lat 90-tych. Fani nie byli zachwyceni. Jedna z fanek podzieliła się surowym komentarzem:

Facebook.com
Podziel się

"Bawcie się dobrze, ale jestem trochę zażenowana tym, że wynajmujecie samochód, który jest czyimś mieniem, a następnie na nim tańczycie, wchodzicie, tarzacie się i Bóg wie co. Kurna no zabawa zabawa, wszystko rozumiem. Ale jednak wiek do czegoś zobowiązuje."

placeholder_1cvah0

"Ciekawe co by Czarek powiedział, jakbyś/jakbyście chodzili po jego samochodzie, robili sobie zdjęcia i buciorami po masce chodzili..... brak szacunku do czyjegoś samochodu", skomentował inny użytkownik. Sama blogerka jednak nie odpowiedziała na złośliwości. Oprócz niej na zdjęciu widać również: Deynn i Karolinę Gilon.

placeholder_1cvah0
placeholder_1cvah0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1cvah0