Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
17-07-2020 09:21

„WIELKI KONCERT NOCY LETNIEJ” W TVP2

Już 18 lipca o godz. 20:00 telewizyjna Dwójka zaprasza do Szczecina na niezwykłe wydarzenie muzyczne na żywo „Wielki koncert nocy letniej”. Na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, przy Elewatorze EWA wystąpią dla publiczności zgromadzonej w swoich jednostkach pływających największe polskie gwiazdy.

„WIELKI KONCERT NOCY LETNIEJ” W TVP2Źródło: Materiały prasowe
d2jjhea
d2jjhea

Informacja prasowa TVP

„Wielki koncert nocy letniej” jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali w wykonaniu orkiestry symfonicznej.

W wyjątkowej scenerii na szczecińskiej scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym, Alicja Szemplińska oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski i Kamil Bijoś. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica. Artystom towarzyszyć będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście użyczył nabrzeża Telewizji Polskiej uświetniając tym samym 70. rocznicę swojego powstania.

- Oprócz portowego charakteru miasta, mamy okazję zaprezentować publiczności i widzom przed telewizorami szczecińską naturę i przepiękną panoramę Wałów Chrobrego. W okolicy mamy wielu pasjonatów sportów wodnych i wspaniałą historię miasta związanego z wodą. Cieszymy się, że mamy okazję organizować to niezwykle wydarzenie właśnie w Szczecinie - mówią pomysłodawcy i współproducenci koncertu Aleksandra Kopińska-Szykuć i Jacek Janaszkiewicz ze szczecińskiej firmy OLLA LA.

Informacja prasowa TVP

d2jjhea
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jjhea