ycipk-3mi25z

Wielki Mecz TVN. Monika Olejnik w młodzieżowej stylizacji

Monika Olejnik była jedną z gwiazd, które kibicowały kolegom podczas Wielkiego Meczu TVN. Paparazzi przyłapali ją jeszcze przed meczem. Najwięcej uwagi przyciągała stylizacja gwiazdy, która z pewnością podzieli fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik w stylizacji, która podzieliła fanów.
Monika Olejnik w stylizacji, która podzieliła fanów. (ONS.pl)
ycipk-3mi25z

Monika Olejnik z telewizją TVN jest zawodowo związana od ponad 10 lat. Nic dziwnego, że chętnie pojawia się na wydarzeniach organizowanych przez stację. Dziennikarki nie mogło zabraknąć na wyczekiwanym Balu Fundacji TVN. 63-latka założyła czarno-białą kreację, która stylistyką nawiązywała do lat 90.

ZOBACZ TEŻ: Monika Olejnik w zwiewnej sukni przegląda gazetę

ycipk-3mi25z

Monika Olejnik co roku zasiada również na trybunach stadionu Legii Warszawa, gdzie w zeszłą niedziele odbył się charytatywny Wielki Mecz TVN. W szranki stanęły dwie drużyny: WOŚP i TVN. Zarówno na murawie, jak i na trybunach nie zabrakło gwiazd. Piotrowi Kraśko, Tomaszowi Karolakowi czy Maciejowi Stuhrowi kibicowały m.in. Małgorzata Rozenek, Roksana Węgiel czy oczywiście Monika Olejnik.

Dziennikarka została przyłapana przez paparazzi wraz z partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Szczególną uwagę przyciąga stylizacja gwiazdy. Olejnik postawiła na czarno-biały sweter, bardzo króciutką spódnicę w kratę i czarne kozaki, które sięgały gwieździe do połowy uda. To właśnie ta część garderoby wzbudziła najwięcej kontrowersji, gdyż podeszwa buta nieco przypomina kalosze. 63-latce wielu może pozazdrościć figury.

Ziółkowski również zdecydował się na młodzieżowy look – do koszuli i marynarki dobrał dresowe spodnie i sportowe buty.

ONS.pl
Podziel się
ycipk-3mi25z
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mi25z

ycipk-3mi25z
ycipk-3mi25z