Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Wielki powrót gwiazdy! Papież, Putin i Trump w teledysku Sheryl Crow

Sheryl Crow wraca po czteroletniej przerwie z albumem o wiele mówiącym tytule "Be Myself". - Chciałam odświeżyć to brzmienie i ten feeling. Praca przebiegła błyskawicznie i zupełnie bez wysiłku - mówi autorka przeboju "All I Wanna Do". Zobaczcie jej najnowsze wideo, które może narobić sporego szumu!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wielki powrót gwiazdy! Papież, Putin i Trump w teledysku Sheryl Crow
Źródło: Getty Images
d3xed44

Minione cztery lata były dla Crowe pełne emocji. Przede wszystkim z powodów zdrowotnych. W 2011 roku okazało się, że ma guza mózgu. Konieczne były badania, które na szczęście wykazały, że nowotwór jest łagodny i artystka może normalnie żyć oraz tworzyć. Regularnie jednak musi kontrolować swój stan zdrowia.

Stres i strach związane z możliwością utraty zdrowia i życia, wpłynęły znacząco na klimat albumu. Oprócz spraw zdrowotnych, lęk wynikał również z radykalnej zmiany sytuacji politycznej na świecie, co nie uszło uwadze od dawna zaangażowanej politycznie artystki.

d3xed44

Kiedy okazało się, że nie ma zagrożenia życia, Sheryl Crow przystąpiła do pracy nad nowymi piosenkami. Towarzyszyli jej w tym wieloletni współpracownicy Jeff Trott i Tchad Blake, odpowiedzialni za hity Amerykanki "My Favorite Mistake" i "Everyday Is a Winding Road". Na nowej wokalistka postanowiła odświeżyć klimat z początków kariery. Jedenaście piosenek przypomina czasy pierwszych dwóch, trzech płyt artystki, które aż skrzyły się od przebojów, a tylko w USA rozeszły się w nakładzie blisko 20 mln egzemplarzy.

Tchad Blake przyleciał do Amerykanki specjalnie na jej prośbę z Walii i rezydował w jej posiadłości.

- Codziennie o 5 rano wypijaliśmy guinnessa - wspomina Crow. - Poza tym Tchad towarzyszył mi w czasie badań nad nowotworem. Cudownie było mieć jego i Jeffa w pobliżu.

Album "Be Myself" ukaże się 21 kwietnia. Zestaw promuje piosenka "Halfway There", w której artystka porusza ważny obecnie problem dialogu, umiejętności osiągania kompromisu, spotykania się w połowie drogi. Zabawny, ale jednocześnie pouczający animowany wideoklip do piosenki, w którym oglądamy między innymi podobizny Donalda Trumpa, Kim Dzong Una, papieża Franciszka, Władimira Putina oraz królowej Elżbiety II, można zobaczyć poniżej:

Sheryl Crow ma na koncie 50 milionów płyt sprzedanych na całym świecie i 9 nagród Grammy. Współpracowała z takimi wykonawcami jak The Rolling Stones, Jerry Lee Lewis, Stevie Nicks, Michael Jackson, Prince, Eric Clapton, Luciano Pavarotti, B.B. King, Kid Rock czy Sting.

d3xed44

Poprzedni longplay Amerykanki to "Feels Like Home" z września 2013 roku.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Tomasz Barański wyda fortunę, by nie wypaść z obiegu

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xed44

Podziel się opinią

Share
d3xed44
d3xed44