Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Wielki powrót zespołu Ich Troje. Wiśniewski znalazł wreszcie nową wokalistkę. To uczestniczka "The Voice of Poland"

Grupa Ich Troje lata świetności ma już dawno za sobą, mimo to co jakiś czas w głowie Michała Wiśniewskiego pojawiają się pomysły na odgrzewanie "muzycznego kotleta". Ostatnio lider zespołu zaangażował już siódmą wokalistkę i wyrusza właśnie z zespołem w trasę koncertową. Kim jest tajemnicza piosenkarka? To 19-letnia Agata Buczkowska, która szerszej publiczności znana jest z udziału w programie "The Voice of Poland". Czy dziewczyna sprosta presji? Przekonamy się już niebawem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki powrót zespołu Ich Troje. Wiśniewski znalazł wreszcie nową wokalistkę. To uczestniczka "The Voice of  Poland"
(ONS.pl)
d4b7ejm

Mimo młodego wieku piosenkarka ma już spore doświadczenie w mediach. Buczkowska prócz hitu TVP występowała również w programie "Mam Talent" oraz w "Must Be The Music" gdzie dotarła aż do ćwierćfinału. Wiśniewski jest zachwycony artystką, która przekonała go do tego, żeby w nią zainwestować - Nie wiem, jak w życiu, ale na scenie jest bardzo dojrzała. Wystąpiła z nami już na trzech koncertach i po reakcji fanów widzę, że się podoba - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Youtube.com

Ich Troje swoje największe sukcesy odnosiło na początku lat 2000. Choć Grupa była synonimem kiczu i tandety, a warsztat wokalny Wiśniewskiego nie był zbyt dobry, to i tak bił rekordy popularności, sprzedając dziesiątki płyt. Przez zespół przewinęło się do tej pory siedem wokalistek, w tym Justyna Majkowska, która nagrała z Jackiem Łągwą i Wiśniewskim największe przeboje. Po jej odejściu Ich Troje odcinało kupony od popularności, borykając się z licznymi problemami, w tym z finansowymi.

2002 Warszawa. Sala Kongresowa. Nagrody Muzyczne "FRYDERYKI".
Michal Wisniewski , Jacek Lagwa
foto:Marcin Wziontek / Oko Na Swiat ONS.pl
2002 Warszawa. Sala Kongresowa. Nagrody Muzyczne "FRYDERYKI". Michal Wisniewski , Jacek Lagwa foto:Marcin Wziontek / Oko Na Swiat

Czy świeża krew w zespole ponownie zaprowadzi ich do czołówki list przebojów? Czy jest w Polsce jeszcze miejsce na taką muzykę?

d4b7ejm
Michał Wiśniewski AKPA
Michał Wiśniewski
Jacek Łągwa AKPA
Jacek Łągwa
d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm