Trwa ładowanie...
scorpions

Wielkie serce Scorpions. Zespół wspiera WOŚP!

Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy trafiło wyjątkowe zdjęcie Scorpions z autografami! Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów legend rocka, którzy za nieco ponad pół roku wybiorą się na koncert w łódzkiej Atlas Arenie!

Share
Wielkie serce Scorpions. Zespół wspiera WOŚP!
Źródło: Materiały prasowe
d3rly1x

14 stycznia odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku pod hasłem "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W szczególny sposób zachęcamy do wzięcia udziału i licytowania niezwykłych pamiątek, ponieważ w akcję włączyli się światowej sławy artyści.

1 grudnia w ERGO Arenie przed koncertem zespołu Scorpions miała miejsce wyjątkowa chwila! Muzycy legendarnego zespołu złożyli swoje autografy na stylizowanym zdjęciu o rozmiarach około 50 cm na 120 cm i pięknie oprawionym. Następnie Dariusz Michalczewski odkupił od twórcy obraz i przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy od początku wiedzieli, że fotografia trafi na aukcję fundacji Jurka Owsiaka.

To nie pierwszy raz, kiedy Scorpions włączają się w szczytne przedsięwzięcia w naszym kraju. W grudniu ubiegłego roku przekazali bilety na swój najbliższy polski koncert stypendystom i wolontariuszom Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

d3rly1x

- To dla nas ogromy zaszczyt i przyjemność, że również mogliśmy uczestniczyć w chwili, kiedy Klaus, Rudolf, Matthias, Mikkey i Paweł składali swe podpisy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi ze współpracy z zespołem. Scorpions po raz kolejny udowodnili, że Polska to nie tylko kolejny przystanek na trasie koncertowej, ale coś znacznie więcej! - twierdzi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje kolejny koncert w Polsce.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Scorpions wystąpią 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

Natomiast aukcję charytatywną znajdziemy pod tym adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-scorpions-z-podpisami-zespolu-i5582608

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x