Trwa ładowanie...
d3271vq

Wiemy, dlaczego żona Żyły napisała o ich kryzysie. Wpłynęło na to jedno zdarzenie

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o tym, że Piotr Żyła zostawił swoją żonę dla kochanki. O sytuacji poinformowała Justyna Żyła na Instagramie. Dlaczego zdecydowała się na takie wyznanie?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dlaczego Justyna Żyła napisała o kryzysie w związku?
Dlaczego Justyna Żyła napisała o kryzysie w związku?Źródło: East News
d3271vq

Wieść o kryzysie w związku skoczka i jego żony była dużym zaskoczeniem. Do tej pory para uchodziła za wzorowe małżeństwo. Doczekali się razem dwójki dzieci, Kuba ma obecnie 11 lat, a Karolina 6. O tym, że między Justyną i Piotrem, delikatnie mówiąc, nie jest najlepiej, dowiedzieliśmy się z emocjonującego wpisu kobiety na jednym z portali społecznościowych.

- Tak to prawda. Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna na Instagramie (pisownia oryginalna).

d3271vq

Co sprawiło, że żona skoczka dokonała takiego wyznania? Jak donosi magazyn "Flesz" czarę goryczy przelało jedno zdarzenie. Według informacji, jakie magazyn uzyskał od znajomych pary, Justyna Żyła miała usłyszeć od swojego synka niepokojące wieści. Chłopiec przeczytał w jednym z artykułów, że tato po powrocie z Korei Południowej został odebrany nie przez żonę z dziećmi, a tajemniczą kobietę. Wtedy żona skoczka nie wytrzymała i obwieściła wszystkim prawdę.

Sportowiec wydał oświadczenie,w którym próbował wyjaśnić zaistniałą sytuację.

- Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu: nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach - tłumaczył się Piotr Żyła.

Myślicie, że powinni mówić publicznie o swoich prywatnych problemach?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3271vq

Podziel się opinią

Share
d3271vq
d3271vq