WP

Wiemy, gdzie Doda kupiła suknię ślubną. Cena przyprawia o zawrót głowy

O ślubie Dody nie wiedział nikt postronny. To, że było tajemniczo, nie znaczy jeszcze, że było skromnie. Wręcz przeciwnie. Teraz wiemy, ile zapłaciła za sukienkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda wzięła pierwszy kościelny ślub. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii
Doda wzięła pierwszy kościelny ślub. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii (Instagram.com)
WP

Kilka dni temu gruchnęła wiadomość, że Doda wyszła za mąż. Nie spodziewał się tego zupełnie nikt, nawet najwierniejsi fani, którzy media społecznościowe gwiazdy śledzą namiętnie każdego dnia. Doda dokonała prawdopodobnie niemożliwego. O ślubie nie wygadała się nawet urzędniczka z jej rodzinnego Ciechanowa.

Artystka dzieli się kolejnymi szczegółami ceremonii. W poście na Instagramie zdradziła, gdzie kupiła tę spektakularną suknię ślubną.

WP

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem sukni, musicie przygotować się na niemały wydatek. Doda na kreację wydała prawdopodobnie więcej, niż niejedno małżeństwo wydaje na cały ślub i wesele.

Bogato zdobiona sukienka z głębokim dekoltem to projekt izraelskiej marki Berta. Ich projekty to małe dzieła sztuki, które chętnie wybierają gwiazdy z całego świata. I trudno się dziwić. Projektanci dbają o to, by sukienki były wyjątkowo kobiece i podkreślały wszystkie atuty.

WP

Sukienka, którą wybrała Rabczewska, kosztuje między 9, a 15 tys. dolarów. Co po prostym przeliczeniu oznacza, że panie, które chciałyby się skusić na kreację gwiazdy, musiałyby wyłożyć ponad 30 tys. złotych. Ale jak mówią, ślub to wyjątkowe wydarzenie i potrzebuje odpowiedniej oprawy.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP