Trwa ładowanie...
d1wc6gp

Wiemy, jak ma na imię córeczka Koroniewskiej i Dowbora. Jest bardzo ładne

Celebrycka para w pierwszej połowie lutego przywitała na świecie drugie dziecko. Jak pisze jeden z tygodników, długo zastanawiali się nad tym, jak nazwać swoją córeczkę, aż w końcu podjęli decyzję. Jakie imię wybrali?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spełniają się w roli rodziców.
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spełniają się w roli rodziców. (ons.pl, Fot: ons.pl)
d1wc6gp

Dokładnie 12 lutego aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się radosną informacją. Wówczas na świecie pojawiła się jej druga córeczka, która jest owocem miłości z Macieje Dowborem. - "Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie, a także tym, którzy trzymali mocno kciuki" – napisała aktorka

Drugie dziecko jest spełnieniem marzeń Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, którzy od lat tworzą udany związek. Do tej pory nie wiadomo było, jak nazwali córeczkę. Jak donosi "Flesz", ostatecznie wybrali imię Helena. Pierwszą córkę nazwali natomiast Janinka.

d1wc6gp

- Helenka i jej mam czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki - zdradził znajomy pary we "Fleszu".

Z tego, co można zaobserwować na Instagramie, Koroniewska jest spełniona i szczęśliwa. Regularnie umieszcza fotki i relacjonuje to, co dzieje się w domu.

Jak podoba wam się imię dziecka Koroniewskiej i Dowbora?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp