Trwa ładowanie...
dllbqpw

Wiemy kiedy książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub! Termin został potwierdzony

Ślub księcia i jego narzeczonej będzie jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich przyszłego roku. Kiedy dokładnie się odbędzie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry
Meghan i Harry (Getty Images)
dllbqpw

Na oficjalnym twitterowym koncie Pałacu Kensington pojawiła się bardzo radosna informacja. Potwierdzono, że książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub 19 maja 2018r. Uroczystość odbędzie się w Kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Fani monarchii brytyjskiej nie kryją ekscytacji tym faktem. W końcu jeszcze niedawno spekulowano o tym, kiedy para potwierdzi zaręczyny.

Od kiedy 27 listopada 2017 r. książę Harry i Meghan Markle pokazali pierścionek i udzielili głośnego wywiadu telewizji BBC, sprawy nabrały tempa. Choć było wiadomo, że ślub odbędzie się przyszłym roku, dokładny termin nie był dotychczas znany. Media na całym świecie uwielbiają Harry'ego i jego narzeczoną. Para miała okazję złożyć już wspólną oficjalną wizytę w Nottingham. Tłumy ludzi czekały na ulicach miasta, by przywitać księcia i jego wybrankę. Amerykańska aktorka i młodszy syn księżnej Diany są najgorętszą parą 2017 roku. Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok również będzie należał do nich.

Zobacz też: Książę Harry i Meghan w pierwszym wywiadzie od zaręczyn

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dllbqpw

Podziel się opinią

Share

dllbqpw

dllbqpw