Trwa ładowanie...

Wiemy, kiedy urodzi księżna Kate! Rodzina królewska podzieliła się ważną informacją

Gdy okazało się, że Kate i William oczekują trzeciego dziecka, wiadomość błyskawicznie obiegła wszystkie media. Teraz Pałac Kensington ogłosił planowany termin porodu księżnej. Kiedy na świat przyjdzie kolejne royal baby?

Wiemy, kiedy urodzi księżna Kate! Rodzina królewska podzieliła się ważną informacjąŹródło: East News
d3ckkp7
d3ckkp7

Na oficjalnym twitterowym koncie Pałacu Kensington pojawiła się długo oczekiwana informacja. "Książę i Księżna Cambridge z radością potwierdzają, że spodziewają się dziecka w kwietniu 2018r ." Z szybkich obliczeń wynika, że to całkiem prawdopodobne, że trzecie royal baby zostało poczęte podczas wizyty rodziny królewskiej w Polsce.

Na początku września b.r. pojawiły się doniesienia, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży. Oficjalne potwierdzenie tych wieści zamieszczono na instagramowym profilu rodziny królewskiej dokładnie 4 września. Kensington Palace w swoim komunikacie poinformował wtedy, że w rodzinie królewskiej panuje ogromna radość, a także, że księżna Kate cierpi na dokuczliwe poranne mdłości. Właśnie z tego powodu musi zrezygnować z oficjalnych wyjść.

Według doniesień "In Touch" trzecie royal baby będzie dziewczynką. Niedługo przekonamy się, czy te doniesienia są prawdziwe.

Zobacz też: Księżna Kate tańczy z Misiem Paddingtonem

d3ckkp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ckkp7