Trwa ładowanie...

Wiemy, kto zagra Annę Przybylską. Ta decyzja wzbudzi kontrowersje

Kilka dni temu obchodziliśmy 3. rocznicę śmierci Ani Przybylskiej. Od trzech lat trwają rozmowy odnośnie filmu i sztuki teatralnej o życiu pięknej aktorki.

Wiemy, kto zagra Annę Przybylską. Ta decyzja wzbudzi kontrowersjeŹródło: Facebook.com
d1gj789
d1gj789

W mediach non stop pojawiają się informacje o tym, że powstaje film o Annie Przybylskiej, którego reżyserem ma być Radosław Piwowarski. Scenariusz został już zaakceptowany przez rodzinę gwiazdy, ale na razie nie wiadomo, na jakim etapie są prace.

Pojawiła się jednak informacja, że powstanie też sztuka teatralna. Wiadomo już nawet, kto wcieli się w główną rolę i zagra Annę Przybylską. Jest to duże zaskoczenie, ponieważ nie będzie to kobieta. Według medialnych doniesień postać aktorki zagra mężczyzna. Ta odważna rola przypadła Sylwestrowi Sitkowiakowi, który gra na deskach teatru offowego w Poznaniu. W całej swojej karierze wcielał się głównie w postacie płci pięknej.

Ma być to musical, w trakcie którego usłyszymy utwory Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Krzysztofa Krawczyka.

- Uderzam ogromnym podobieństwem wizualnym, sam zmagam się z nieuleczalną chorobą. Nie jestem zawodowym aktorem. Ania też nie była. Chcę spełnić swoje największe marzenie teatralne jeszcze przed śmiercią - zdradził Sitkowiak.

d1gj789

Premiera nastąpi prawdopodobnie w lutym 2018 r. w Teatrze Studio w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę

d1gj789
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gj789