Trwa ładowanie...
d1py48d

Wieniawa i Królikowski: zerwali, ale nie mogą się od siebie oderwać. Przynajmniej w sieci

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie są parą, a jednak wciąż dają o sobie znać. I chociaż plotkuje się, że śliczna aktorka przyciąga kolegów po fachu, więc długo singielką nie będzie, internauci pytają: wrócicie do siebie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Byli parą przez dwa lata. Wydawało się, że ich związek jest niezagrożony
Byli parą przez dwa lata. Wydawało się, że ich związek jest niezagrożony (East News)
d1py48d

Bywa, że po zerwaniu dawni partnerzy całkowicie zrywają kontakt. To nie jest ten przypadek. Być może dwa lata związku w intensywnym świecie show-biznesu wydają się niezbyt imponującym wynikiem, ale wydaje się, że aktorska para bardzo się ze sobą zżyła. Na tyle mocno, że choć doszło do rozstania, Julia i Antek nie mogą się od siebie oderwać - w sieci.

Ostatnio Królikowski podzielił się z fanami selfie sprzed lodówki. Brzmi dziwnie, wygląda równie zaskakująco, ale nie o to chodzi. W komentarzach natychmiast zaczęły się pytania o magnes, który wisi na srebrnych drzwiach - ozdoba z imieniem "Julia" wzbudziła ciekawość osób obserwujących konto Antka.

Czyżby aktor tęsknił za swoją byłą? "Jakie prowo z tym magnesem Julki", "Julka w tle.... tęsknota...", "Magnes z napisem Julia, chyba za nią tęsknisz". Najciekawszy komentarz miał w sobie sporo humoru, jednak był zrozumiały tylko dla Królikowskiego, jego byłej oraz osób śledzących losy ich związku.

d1py48d

"Nie udawaj, że twoje życie jest piękne z tymi magnesami w tle!" - napisał jeden z internautów.

Wcześniej pod jednym z postów-memów, które trafiły do sieci, ukazały się wpisy Antka i Julki. Mem ze zdjęciem aktorki został okraszony podpisem: "Ja odj...ana na randkę w kinie z chłopakiem, którego nie mam". Antek skomentował: "Oj tam, oj tam, @juliawieniawa, do kina zawsze możemy skoczyć jakby co, na film". Na to jego eks: "Antek... odpisuj mi, a nie udajesz, że twoje życie jest piękne".

Dawni partnerzy dyskutują ze sobą w sieci, a z lodówki Antka nie zniknęła pamiątka z imieniem byłej dziewczyny - niby nic, a jednak budzi emocje wśród fanów pary.

d1py48d

Sądzicie, że to możliwe, by aktorzy jeszcze do siebie wrócili.

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d