Trwa ładowanie...

Wieniawa i Wróblewska nie idą na studia. Skąd ta decyzja?

Młode aktorki w tym roku zdawały egzamin maturalny. Jak się jednak okazuje, obie maturzystki nie pójdą w tym roku na wymarzone studia aktorskie. Co pokrzyżowało im plany?

Wieniawa i Wróblewska nie idą na studia. Skąd ta decyzja?Źródło: ONS.pl
d2id6ek
d2id6ek

Jak ustalił magazyn "Flesz", Julia Wieniawa i Julia Wróblewska odłożyły na później studenckie plany. Na ostateczne wyniki matur trzeba jeszcze poczekać, ale nic nie wskazuje na to, aby młode aktorki miały oblać część pisemną. Ustny egzamin poszedł im świetnie. - Z polskiego dostałam 93 proc., nieco mniej z hiszpańskiego - wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem.

Gwiazda serialu "M jak miłość", w rozmowie z magazynem zdradziła, że rezygnuje ze studiów ze względu na pewną propozycję, jaką ostatnio otrzymała. - Dostałam ciekawą propozycję, niezwiązaną z aktorstwem. Nie dałabym rady pracować i studiować - wyjaśniła Wróblewska.

Z kolei Julia Wieniawa stawia teraz na rozwój kariery muzycznej. - Negocjuję właśnie kontrakt z wytwórnią i pracuję nad materiałem na płytę. Zaczynam też grać pierwsze koncerty - wyznała w rozmowie z "Fleszem".

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa już po maturach! Jak jej poszło?

d2id6ek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2id6ek