Trwa ładowanie...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tryskają szczęściem. Noworoczne życzenia

Choć plotki o ich rozstaniu szybko obiegły media, oni wszystkiemu zaprzeczają. Co więcej, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na nowo zaczęli publicznie okazywać sobie uczucia. W Nowy Rok weszli razem i swoim fanom wszystkiego dobrego.

Share
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tryskają szczęściem. Noworoczne życzenia
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram.com/wiktoria_gasiewska
d3gkvoz

Jeszcze niedawno ich fani żyli rzekomym rozstaniem. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mieli pokłócić się na planie serialu, co, według źródeł, doprowadziło do rozpadu tej relacji. Obserwatorzy młodych gwiazd ubolewali nad tym faktem, ponieważ dotychczas para uchodziła za wyjątkowo dobraną. Okazuje się, że rozstanie pary było tylko i wyłącznie plotką. Gąsiewska i Zdrójkowski ponownie zaczęli pokazywać się razem publicznie, a ich instagramowe profile znowu zaczęły tętnić wspólnym życiem.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem weszli w Nowy Rok i wydają się być z tego powodu niesamowicie szczęśliwi. Młoda aktorka opublikowała kilka wspólnych zdjęć, życząc przy okazji swoim fanom wszystkiego dobrego w 2020 roku: "Wam wszystkim życzę, żebyście dążyli do bycia lepszą wersją siebie i brali życie pełnymi garściami".

Myślicie, że ta para do siebie pasuje?

d3gkvoz

Podziel się opinią

Share
d3gkvoz
d3gkvoz