Trwa ładowanie...
d1it3t4

Wiktoria Sypucińska nie przypomina już samej siebie. Coś poszło w złą stronę

Wiktoria Sypucińska kiedyś mogła pochwalić się pięknymi blond włosami i delikatnymi rysami twarzy. Dziś celebrytka wygląda zupełnie inaczej. Niektórzy twierdzą, że jej zamiłowanie do zabiegów medycyny estetycznej zaszło zdecydowanie za daleko, czego efekty możemy obserwować na jej Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Sypucińska dziś wygląda zupełnie inaczej
Wiktoria Sypucińska dziś wygląda zupełnie inaczej (Instagram.com)
d1it3t4

Wiktoria Sypucińska zasłynęła z udziału w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Widzowie polubili ją już na samym początku, choć zdarzały się sytuacje, w których potrafili krytycznie ocenić jej zachowanie. Celebrytka nie pokazywała się bez makijażu, a na wieść o zniszczonych kosmetykach, wpadła w prawdziwą furię. Nie zmienia to faktu, że jej uroda naprawdę mogła się podobać. Drobna blondynka o długich włosach, z delikatnymi rysami twarzy. Dziś Sypucińska wygląda zupełnie inaczej i naprawdę trudno ją poznać.

Choć figurę celebrytka nadal ma świetną, to jednak jest ona niezauważalna. To, co rzuca się przede wszystkim w oczy, to zupełnie inna twarz od tej, którą widzowie mogli podziwiać na początku jej przygody z "Warsaw Shore". Przeglądając jej profil na Instagramie, łatwo zauważyć zamiłowanie Sypucińskiej do zabiegów medycyny estetycznej: pociągła broda, wypełnione usta, zrobione piersi.

d1it3t4

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria z "Warsaw Shore": "Jedyne, co mam sztuczne, to futra"

Internauci zarzucają diametralną zmianę nie tylko Sypucińskiej, ale też jej koleżankom z programu: Małej Ani oraz Ewelonie. Niektórzy twierdzą nawet, że wszystkie trzy wyglądają zupełnie tak samo i nie da się ich od siebie odróżnić.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4