Trwa ładowanie...

William, Harry, Kate i Meghan mają tajne imiona. Tylko do wiadomości ochrony

Nie od dziś wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej są jednymi z najlepiej chronionych ludzi na świecie. Niektóre metody na ochronę ich prywatności są jednak niekonwencjonalne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

William, Harry, Kate i Meghan mają tajne imiona. Tylko do wiadomości ochronyŹródło: East News
d447ehy
d447ehy

Praca ochrony nie może im jednak przeszkadzać w codziennym życiu. Służby stosują się więc do całego szeregu reguł i procedur, by ułatwić współpracę, a jednocześnie zapobiec wyciekowi jakichkolwiek danych. Jak podają media, mają np. sprytny sposób, by ukryć numery telefonów Windsorów i posługują się swojego rodzaju kodem.

Jak się okazuje, ochrona zapisuje członków rodziny królewskiej pod fikcyjnymi imionami i nazwiskami. Brytyjskim mediom udało się dotrzeć do informacji, że Kate widniała w spisie jako Daphne Clark, a William jako Danny Collins. Meghan z kolei jako Davina Scott, a Harry – David Stevens. Co ciekawe, ich tajne imiona i nazwiska nie są przypadkowe.

Inicjały nawiązują do tytułów, jakie noszą (Kate i William księżnej i księcia Cambrigde – Duke and Dutchess Of Cambridge), a Meghan i Harry księżnej i księcia Sussex (Duke and Duthess of Sussex).

Warto jednak zaznaczyć, że imiona arystokratów są regularnie zmieniane, więc z pewnością książęce pary są zapisane na listach ochrony już zupełnie inaczej. Nie da się jednak ukryć, że to prawdziwa ciekawostka dla fanów rodziny królewskiej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d447ehy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d447ehy