WP

William, Harry, Kate i Meghan mają tajne imiona. Tylko do wiadomości ochrony

Nie od dziś wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej są jednymi z najlepiej chronionych ludzi na świecie. Niektóre metody na ochronę ich prywatności są jednak niekonwencjonalne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ochrona stoi na straży prywatności młodych książąt
Ochrona stoi na straży prywatności młodych książąt (East News)
WP

Praca ochrony nie może im jednak przeszkadzać w codziennym życiu. Służby stosują się więc do całego szeregu reguł i procedur, by ułatwić współpracę, a jednocześnie zapobiec wyciekowi jakichkolwiek danych. Jak podają media, mają np. sprytny sposób, by ukryć numery telefonów Windsorów i posługują się swojego rodzaju kodem.

Jak się okazuje, ochrona zapisuje członków rodziny królewskiej pod fikcyjnymi imionami i nazwiskami. Brytyjskim mediom udało się dotrzeć do informacji, że Kate widniała w spisie jako Daphne Clark, a William jako Danny Collins. Meghan z kolei jako Davina Scott, a Harry – David Stevens. Co ciekawe, ich tajne imiona i nazwiska nie są przypadkowe.

Inicjały nawiązują do tytułów, jakie noszą (Kate i William księżnej i księcia Cambrigde – Duke and Dutchess Of Cambridge), a Meghan i Harry księżnej i księcia Sussex (Duke and Duthess of Sussex).

WP

Warto jednak zaznaczyć, że imiona arystokratów są regularnie zmieniane, więc z pewnością książęce pary są zapisane na listach ochrony już zupełnie inaczej. Nie da się jednak ukryć, że to prawdziwa ciekawostka dla fanów rodziny królewskiej.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP