Trwa ładowanie...
d2dg2wk

William i Harry na uroczym zdjęciu sprzed lat. Uwagę przykuwa drugi plan

Książę William ujawnił swój plan dnia związany z obchodami 9. września. Do wpisu na Instagramie dołączono rzadką fotkę z dzieciństwa, na której William bawi się z bratem i kuzynami w obecności księżnej Diany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William w dzieciństwie bawił się w strażaka na oczach całego narodu
Książę William w dzieciństwie bawił się w strażaka na oczach całego narodu (Getty Images)
d2dg2wk

W Wielkiej Brytanii 9. września to dzień służb ratunkowych (999 to numer alarmowy), w którym zwraca się szczególną uwagę na pracę policjantów, strażaków czy ratowników medycznych. Z tej okazji książę William planuje m.in. odwiedzić siedzibę organizacji charytatywnej związanej z pracą strażaków.

Obejrzyj: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść? "Etykieta królewska im na to nie pozwoli"

Pierwsze zdjęcie dołączone do wpisu Pałacu Kensington (siedziba Williama i Kate) zostało wykonane w 1988 r. na podwórzu starej remizy w Sandringham House. Widać na nim 6-letniego Williama i 4-letniego Henry'ego, którzy bawią się na zabytkowym wozie strażackim z kuzynem i kuzynką. Peter i Zara Phillips to dzieci księżniczki Anny, córki Elżbiety II. Na drugim planie widać również księżną Dianę, która miała wtedy 27 lat.

d2dg2wk

Zobacz także: Księżniczka Charlotte i jej pierwszy dzień w szkole. Jaka urocza!

"Jako społeczeństwo zawdzięczamy nasze samopoczucie, a nawet nasze życie, mężczyznom i kobietom w służbach ratunkowych, którzy niestrudzenie pracują, aby chronić nas w najtrudniejszych okolicznościach" – mówił książę William z okazji Dnia 999.

"Trzeba uznać istotną rolę, jaką odgrywają, i wyrazić hołd odwadze i poświęceniu tych, którzy dokonali ostatecznego poświęcenia dla swojej społeczności" – dodał książę Cambridge.

d2dg2wk

Podziel się opinią

Share
d2dg2wk
d2dg2wk