William i Kate zażegnali kryzys? Jeszcze mają jeden do uporania się
Para, która nie zawodzi
Księżna Kate i książę William wzięli udział w spotkaniu UK-Africa Investment Summit, dotyczącym kontaktów biznesowych Wielkiej Brytanii z państwami afrykańskimi. Para prezentowała się doskonale. Ale co się dziwić - w końcu to na nich spadnie teraz największy ciężar reprezentowania monarchii podczas różnych wydarzeń. Harry i Meghan nie odciążą ich od roboty.
Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.
William i Kate
Kate wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie sukienkę projektu Needle & Thread. Czerwona kreacja zdobiona drobnymi kryształkami prezentowała się w pałacowych wnętrzach perfekcyjnie. I szczególnie przyciągała wzrok. A to było przecież tak bardzo ważne tym razem... Rodzina królewska potrzebuje jak nigdy pozytywnych tekstów o członkach dworu.
William i Kate
William w swoim krótkim przemówieniu mówił o bliskich związkach z Afryką. Powiedział, że to właśnie tam jego wraz z bratem Harrym zabrał ojciec, książę Karol, po śmierci ich matki, księżnej Diany.
Ten rodzinny klimat zdecydowanie się im udzielił. Kate była wpatrzona w męża jak w obrazek.
William i Kate
Pamiętamy wszyscy dobrze, że jeszcze przed kryzysem wizerunkowym u Meghan i Harry'ego toczyły się dyskusje na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Kate i Williama. Zaczęło się od plotek na temat przyjaciółki Kate, która miała mieć rzekomo romans z Williamem. Kobieta została wykluczona z otoczenia książęcej pary, ale sprawa pozostała dalej w sferze plotek.
Potem pojawiła się seria artykułów w brytyjskich tabloidach, z których wynikało nawet, że para myśli o rozwodzie i rozmawia z prawnikami o tym, jak podzielić majątek i opiekę nad dziećmi.
William i Kate
Patrząc na te nowe zdjęcia, można zadać sobie jedno pytanie: jaki kryzys?!
Kate i William nie byliby w stanie tak dobrze udawać zgraną parę. Dobrze widzieć, że royalsi po woli wracają do starych obowiązków i uspokaja się sytuacja na królewskim dworze.