Trwa ładowanie...
17-01-2013 11:35

William Malcolm nie zwalnia tempa!

William Malcolm nie zwalnia tempa!
dwzd9dj
dwzd9dj

Kolejny uczestnik talent-show próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Czy poradzi sobie bez wielkiej promocyjnej machiny stacji TVN? Wszystko wskazuje na to, że tak!

William Malcolm to wszechstronnie uzdolniony amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk i kompozytor wychowany w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku dał się poznać szerokiej publiczności przede wszystkim jako finalista pierwszej polskiej edycji programu X Factor.

Debiutancki album Malcolma, nad którym pracował od dłuższego czasu, jest już gotowy. Produkcja zatytułowana została Takes One To Know One.

Dużo pracy i nieprzespanych nocy kosztowało stworzenie tego albumu. Nie mogę już patrzeć na pizzę! - śmieje się artysta. Ludzie, często nie zdają sobie sprawy ile czasu pochłania sama produkcja muzyczna, dlatego też tak długo trzeba było czekać. Stworzyłem coś, czego sam chciałbym słuchać. Od początku do końca jestem szczery wobec słuchaczy i siebie w tym co robię - zapewnia.

dwzd9dj

Obecnie William ma pełne ręce roboty. Poszukuje wydawcy swojego albumu, planuje także trasę koncertową po Polsce.

Dużym wsparciem jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Bez nich to wszystko nie byłoby możliwe. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, że mogę na nich zawsze polegać! Teraz chcę grać, grać i grać. Szykujemy się do trasy koncertowej po Polsce więc będzie się działo. Nie możemy się doczekać! - zapewnia muzyk.

Wybierzecie się na koncert?

(fot. Fotografia: Akpa)

dwzd9dj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
dwzd9dj