Trwa ładowanie...
17-01-2013 11:35

William Malcolm nie zwalnia tempa!

William Malcolm nie zwalnia tempa!
d27hony
d27hony

Kolejny uczestnik talent-show próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Czy poradzi sobie bez wielkiej promocyjnej machiny stacji TVN? Wszystko wskazuje na to, że tak!

William Malcolm to wszechstronnie uzdolniony amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk i kompozytor wychowany w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku dał się poznać szerokiej publiczności przede wszystkim jako finalista pierwszej polskiej edycji programu X Factor.

Debiutancki album Malcolma, nad którym pracował od dłuższego czasu, jest już gotowy. Produkcja zatytułowana została Takes One To Know One.

d27hony

Dużo pracy i nieprzespanych nocy kosztowało stworzenie tego albumu. Nie mogę już patrzeć na pizzę! - śmieje się artysta. Ludzie, często nie zdają sobie sprawy ile czasu pochłania sama produkcja muzyczna, dlatego też tak długo trzeba było czekać. Stworzyłem coś, czego sam chciałbym słuchać. Od początku do końca jestem szczery wobec słuchaczy i siebie w tym co robię - zapewnia.

Obecnie William ma pełne ręce roboty. Poszukuje wydawcy swojego albumu, planuje także trasę koncertową po Polsce.

Dużym wsparciem jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Bez nich to wszystko nie byłoby możliwe. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, że mogę na nich zawsze polegać! Teraz chcę grać, grać i grać. Szykujemy się do trasy koncertowej po Polsce więc będzie się działo. Nie możemy się doczekać! - zapewnia muzyk.

Wybierzecie się na koncert?

(fot. Fotografia: Akpa)

d27hony
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d27hony