Trwa ładowanie...
d2drg88

Witold Paszt był w żałobie. Teraz ma powód do radości

Lider formacji Vox, Witold Paszt, został dziadkiem. Jego córka Natalia i jej mąż ujawnili pierwsze informacje dotyczące noworodka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Witold Paszt został dziadkiem. Poznaliśmy imię dziecka oraz jego płeć
Witold Paszt został dziadkiem. Poznaliśmy imię dziecka oraz jego płeć (ONS)
d2drg88

Ostatnie lata nie były zbyt łaskawe dla Witolda Paszta. Na początku 2018 r. wokalista pożegnał swoją żonę. O śmierci małżonki poinformował za pośrednictwem Facebooka. Artysta na początku nie mógł pogodzić się z tak wielką stratą, dlatego na pewien czas wycofał się ze świata mediów. Na szczęście znalazł wielkie oparcie w swojej córce, Natalii Paszt. Często byli widywani razem przy okazji różnych uroczystości.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski o jubileuszu i nowej płycie Ich Troje

Tym razem lider Vox ma wielki powód do radości. Jego córka Natalia urodziła, czym pochwalił się ojciec dziecka, polski reżyser Marek Serdiukow. Mężczyzna opublikował zdjęcie za pośrednictwem Instagrama. Na ujęciu widać, jak do swojej dłoni przykłada małą rączkę. Z podpisu pod fotografią wynika, że para doczekała się córki.

d2drg88

"W pewnym momencie mrugnąłem lub zamknąłem na chwilę oczy. Kiedy je dzisiaj otworzyłem, trzymałem moją piękną, nowo narodzoną córkę. Ma uśmiech matki, a ja jestem przytłoczony tym dziwnym, głębokim uczuciem, że spoglądam na nowe, ale znajome spojrzenie" - czytamy.

"Nie ma słów, które mogłyby opisać, jak dumny jestem lub jaki podziw mam dla ciebie teraz. Wychowując się przez trzy pokolenia kobiet, wiem, że moja córka ma szczęście, że ma cię jako swoją mamę" - dodał.

Wiemy także, jak dziewczynka będzie miała na imię.

"Ponieważ nadzieja to coś, czego wszyscy dziś tak bardzo potrzebujemy, poznajcie naszą. Oto Nadia. Ona już mówi, że będzie dobrze" - wyznał dumny tata.

Składamy najszczersze gratulacje!

d2drg88

Podziel się opinią

Share
d2drg88
d2drg88