Trwa ładowanie...

Wkrótce startuje najgorętsze wydarzenie tych wakacji - FEST Festival 2019!

W ten weekend, a konkretnie w piątek 23 sierpnia rozpocznie się pierwsza edycja FEST Festivalu w Parku Śląskim. Łącznie podczas dwóch dni festiwalu Śląsk odwiedzi ponad 90 artystów z 20 krajów!

Wkrótce startuje najgorętsze wydarzenie tych wakacji -  FEST Festival 2019!Źródło: Materiały prasowe
d20bknf

Na ośmiu scenach wystąpią między innymi: Wu- Tang Clan, Metronomy, Jaden Smith, Lost Frequencies, Disclosure, Roisin Murphy, Alan Walker, Paweł Domagała, Organek, Sokół, Daria Zawiałow, Tulia, Kamp! czy projekt Albo Inaczej.

Program FEST Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfery. W jednym z największych parków w Europie stanie osiem różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. Oprócz części muzycznej na festiwalowiczów będzie czekać wakepark, strefa fashion, festiwal kolorów oraz zlot foodtrucków.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

FEST Festival to także elektronika na najwyższym poziomie. Wśród antycznych pomników Parku Śląskiego będą znajdować się 3 oddzielne sceny, których wspólnym mianownikiem jest właśnie muzyka elektroniczna. Krąg Taneczny, nad którym kuratelę objął jeden z najsłynniejszych polskich klubów – Smolna; Astral Stage, czyli scena nad którą pracuje ekipa znanego festiwalu Goadupa oraz Raban Stage przygotowany przez łódzkie 175 BPM.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Każda z nich reprezentuje odrębne, unikalne brzmienie. Krąg Taneczny odpowiada za techno, w Astral Stage królują bity w tempie powyżej 175 uderzeń na minutę, a na scenie Astral najlepszy drum’n’base.

d20bknf

Kup bilet już dziś!

Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

d20bknf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20bknf