Trwa ładowanie...

Miał do niej słabość. O romansie aktorki i reżysera huczał filmowy świat

Przed laty Władysław Pasikowski uznał Nieśpielak za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Dwukrotnie zaoferował jej rolę w swoich filmach. Choć żadne z nich nigdy tego nie potwierdziło, o ich romansie plotkowała swego czasu cała filmowa branża.

Share
Aleksandrę Nieśpielak i Władysława Pasikowskiego łączyło ponoć przed laty gorące uczucie Aleksandrę Nieśpielak i Władysława Pasikowskiego łączyło ponoć przed laty gorące uczucie Źródło: akpa
dh0z01y

Aleksandrę Nieśpielak i Władysława Pasikowskiego dzieli 14 lat różnicy, ale pod koniec lat 90. nie stanowiło to problemu ani dla ich zawodowej, ani osobistej relacji. Poznali się przy okazji filmu "Demony wojny według Goi". W wojennym dramacie, którego akcja rozgrywała się na ogarniętych wojną Bałkanach, 25-letnia Aleksandra Nieśpielak wcielała się w jedną z głównych kobiecych ról. Władysław Pasikowski nie krył uznania dla talentu młodej aktorki. Po współpracy na planie "Demonów" słynny reżyser zaliczył Nieśpielak do grona najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia.

Najlepszym dowodem jego uznania był fakt, że niedługo potem ponownie zaprosił ją do współpracy przy swoim kolejnym filmie "Reich". A to, w przypadku aktorek, nie zdarza się ze strony Pasikowskiego często.

57. urodziny mistrza polskiej reżyserii Władysława Pasikowskiego

Filmowe środowisko nie miało wątpliwości, że aktorkę i reżysera łączyło coś więcej niż praca. Tym bardziej, że poza kamerą, w mniej oficjalnych sytuacjach, nie kryli się ponoć z łączącym ich uczuciem. Widywano ich razem w Warszawie, na spacerach czy towarzyskich spotkaniach. Plotki o ich romansie były wówczas jednymi z najgorętszych w branży.

Związek Władysława PasikowskiegoAleksandry Nieśpielak był jednak wyraźnie krótkotrwałą fascynacją. Artyści rozstali się na początku 2001 roku, niedługo po premierze filmu "Reich" ( jednego z najmniej udanych w całym dorobku słynnego reżysera). Aleksandra Nieśpielak niedługo potem znalazła prawdziwą miłość swojego życia. Związała się z Maciejem Kubiakiem, z którym doczekała się dwóch synów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dh0z01y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh0z01y
dh0z01y