Trwa ładowanie...
d3o64zr

Włamanie do restauracji Magdy Gessler. Złodziej miał przy sobie siekierę

W piątek, 28 września, złodziej włamał się do popularnej restauracji Magdy Gessler "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej. Na miejscu pojawiła się ekipa policyjna z technikiem kryminalistyki. Poszukiwania włamywacza trwają. Magda Gessler obiecała nagrodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler
Magda Gessler (East News, Fot: East News)
d3o64zr

Fani Magdy Gessler mieli powody do zmartwień. W piątek 28 września o godz. 7 rano, policjanci zostali wezwani do restauracji "Schronisko Smaków" Magdy Gessler. Zamaskowany sprawca w bluzie z kapturem zaatakował lokal, kiedy ten jeszcze był zamknięty. To pracownicy zauważyli ślady włamania, rozpoczynając dzień pracy. Natychmiast powiadomili policję oraz Magdę Gessler. Restauratorka nie kryła zmartwienia.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler twierdzi, że "Kuchenne rewolucje" to program misyjny. "Godzę rodziny i leczę ludzi"

– Na miejsce przyjechała grupa operacyjno-procesowa policji z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady – informuje Krzysztof Waksmundzki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem w rozmowie z Fakt24.

d3o64zr

Na Facebooku Restauracji "Schronisko Smaków" Magdy Gessler opublikowano oświadczenie w sprawie włamania. Gospodyni "Kuchennych Rewolucji" alarmuje, że osobę, która pomoże w ujęciu włamywacza, otrzyma od niej trzy tysiące złotych.

" Do włamania z siekierą doszło u nas dzisiaj w nocy pomiędzy 3:00, a 4:00. Sprawca był jeden, zamaskowany, w bluzie z kapturem. Kontakt mejlowy: kontakt@schroniskosmakow.pl lub przez Messenger. Gwarantujemy anonimowość" - czytamy w oświadczeniu "Schronisko Smaków".

Trwa ustalanie wartości szkód, jakie wyrządził włamywacz. Jak podaje policja, wstępnie ustalono, że z kasy restauracji zginęło ok. 5 tys. złotych w gotówce.

d3o64zr

Podziel się opinią

Share

d3o64zr

d3o64zr