Trwa ładowanie...
ycipk-11xf4u

Włamano się na konto Macademian Girl. Haker publikuje intymne zdjęcia

W czwartek rano zhakowano konto Macademian Girl. Ktoś zaczął publikować na jej oficjalnym profilu na Facebooku bardzo intymne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Macademian Girl
Macademian Girl (Materiały prasowe)
ycipk-11xf4u

Wszyscy fani blogerki przeżyli szok. Na fanpage'u Macademian Girl zmieniło się zdjęcie profilowe, a osoba, która włamała się na konto publikowała też nieprzyzwoite treści. Pojawiają się też linki do stron, które mogą być zawirusowane.

To nie pierwsza tego typu akcja. Już kilka gwiazd padło ofiarą hakerów i utraciło konta w mediach społecznościowych. Blogerka z pewnością podjęła już wszystkie możliwe kroki, aby odzyskać profil, na którym zgromadziła ponad 200 tys. fanów.

Tamara Gonzalez Perea zaapelowała do swoich fanów na Instagramie, gdzie poprosiła o wyrozumiałość. Zapewniła również, że robi wszystko, co w jej mocy, aby znowu móc zarządzać stroną.

ycipk-11xf4u

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska, Deynn i Kamil Grosicki również utracili swoje konta na Instagramie. Na szczęście sportowiec i blogerka odzyskali swoje profile.

Warto podkreślić, że można zastosować dwuetapowe uwierzytelnianie konta. Wówczas otrzymamy powiadomienie SMS z kodem, który należy wpisać w aplikacji. To pozowoli uniknąć włamań na konta w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Macademian Girl w szpilkach walczy z kostką brukową

ycipk-11xf4u

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-11xf4u

ycipk-11xf4u
ycipk-11xf4u