Trwa ładowanie...
d2x3zzv
Włoscy gwiazdorzy o Sylwii Grzeszczak: Nie zaśpiewa nigdy w La Scali

Włoscy gwiazdorzy o Sylwii Grzeszczak: Nie zaśpiewa nigdy w La Scali

Już 27 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi trio Il Volo, które z powodzeniem łączy świat muzyki operowej i komercyjny pop. Redakcja WP miała szansę porozmawiać z przystojnymi Włochami i okazuje się, że bardzo trudno im zaimponować! Przekonała się o tym Sylwia Grzeszczak, która również przemyca w swojej twórczości elementy śpiewu operowego. Zobaczcie nasze wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2x3zzv

Jednym z takich utworów Sylwii jest "Kiedy tylko spojrzę". Il Volo, choć docenia jej talent wokalny, stawiają sprawę jasno. - To nie jest opera. Takie wokalizy nie znaczą jeszcze, że to śpiew operowy. To prawdopodobnie tylko falset. Ma piękny głos, ale to tylko pop. Nigdy nie zaśpiewa w La Scali - tłumaczą w rozmowie z nami wokaliści.

- Bardzo cieszymy się z wizyty w Polsce i że zagramy u was po raz pierwszy. Czerwiec jest najcieplejszym miesiącem, a w sezonie letnim wszyscy są szczęśliwi, więc naprawdę nie możemy się doczekać. Każdy nasz występ jest bardzo spontaniczny i staramy się wymyślać jakieś żarty, gagi i przemowy. To jest w tym najpiękniejsze, że na scenie możemy być sobą. Ale najbardziej przejmujący moment to ten, w którym śpiewamy razem z publicznością - zapewniają nas Włosi.

d2x3zzv

Wybieracie się na ich koncert w Warszawie?

Sylwia Grzeszczak ONS.pl
Sylwia Grzeszczak (ONS.pl)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2x3zzv

Podziel się opinią

Share
d2x3zzv
d2x3zzv