Trwa ładowanie...

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": Czy domy gwiazd są idealne? Katarzyna Bujakiewicz z wizytą u Zosi Ślotały

Nowy program „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” już we wtorek, 30 stycznia o godz. 22:00 zadebiutuje w telewizji Lifetime. W programie ekipa ekspertów odwiedzi domy znanych Polaków – mieszkania, które wymagają jedynie drobnych poprawek, by stały się idealne. Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2eu7vx
d2eu7vx

Przytulny i funkcjonalny dom to ostoja i miejsce do wypoczynku – zwłaszcza dla tych, których aktywny tryb życia zmusza do życia w ciągłym biegu. W "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" telewizja Lifetime podejmie się ulepszenia domów znanych Polaków, których wnętrza wymagają (nie)małej poprawki. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

W pierwszym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" (wtorek, 30 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime) Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Zosię Ślotałę, stylistkę gwiazd, wizażystkę, a zarazem właścicielkę firmy z ubrankami dla dzieci. Od wielu lat roku nie znika z listy najlepiej ubranych polskich gwiazd. Prywatnie jest mamą Rani i Leonarda. Zosia opowie o tym, która część dnia jest dla niej najważniejsza, jakie ma znaczenie neon "REVOLUTION" w jej jadalni oraz czym kierowała się urządzając pokoje dziecięce i bawialnie.

"Przy stole toczy się całe życie mojej rodziny. Tam jemy, tam ja rysuję i tam też wybieram tkaniny do ubranek dla dzieci – opowiada Zosia. W czasie ciąży zwiększyła się moja kreatywność, jeśli chodzi o wnętrza. Czekałam i planowałam przyjście na świat swoich dzieci. Przez cały ten czas chciałam dopieścić każdy element domu dla nich i wynikiem tego są ich pokoje."

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najwięcej czasu Kasia Bujakiewicz spędzi jednak w garderobie Zosi, gdzie stylistka pokaże jej swoją pokaźną kolekcję szpilek i opowie o wybranych perełkach z wieszaków. Czujne oko Kasi dostrzeże jednak w tym wnętrzu potrzebę wprowadzenia (nie)małej poprawki.

d2eu7vx

"Garderoba to dla mnie ważne miejsce. Tu codziennie przychodzę, ubieram się, ale też szukam inspiracji, rozwiązań i pracuję. Przy dwójce dzieci i partnerze artyście ważne jest mieć swoje miejsce gdzie można wyciszyć się i pobyć samemu przez 5 minut."

Pierwszy odcinek nowego programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorek, 30 stycznia o 22:00 w telewizji Lifetime.

*Kolejne odcinki: *
• Odc. 2 – 6 lutego – Olga Kalicka
• Odc. 3 – 13 lutego – Ela Romanowska
• Odc. 4 – 20 lutego – Maja Bohosiewicz
• Odc. 5 – 27 lutego – Odeta Moro
• Odc. 6 – 6 marca – Katarzyna Cerekwicka

O stacji:
Lifetime to inspirujący kanał rozrywkowy dla lifestyle’owy. Prowokujemy, opowiadamy fascynujące historie i zachęcamy do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych oraz nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferujemy również wysokiej jakości seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne. Telewizja Lifetime jest dostępna u większości czołowych nadawców m.in. w Cyfrowym Polsacie, nc+, UPC, sieci TOYA, a także w streamingu w Ipla.tv oraz Play Now.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2eu7vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eu7vx