Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
maja bohosiewicz
19-02-2018 23:04

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": Kasia Bujakiewicz sprawdza, jak mieszka Maja Bohosiewicz!

Co wtorek o 22:00 w telewizji Lifetime pokazywany jest nowy program poradniczo-rozrywkowy "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd". W programie ekipa ekspertów odwiedza domy znanych Polaków, by polepszyć ich przestrzeń życiową – te mieszkania wymagają jedynie drobnych poprawek, by stały się idealne. Tym razem Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Maję Bohosiewicz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15wm1m
d15wm1m

Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

W czwartym odcinku programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” (wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime) Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Maję Bohosiewicz, polską aktorkę znaną między innymi z filmów "Wojna męsko-żeńska", "W ciemności" czy "Pokaż kotku co masz w środku". Maja jest prywatnie mamą Zacharego i Leoni. W programie Maja oprowadzi Kasię po swoim monochromatycznym wnętrzu i podzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. "Wydaje mi się, że kobiety po porodzie zbyt często tracą poczucie humoru – wyznaje Maja. - Są takie pospinane, już nic nie wolno, nie wolno żartować".

Przeprowadzka do nowego domu nie obyła się bez przygód. "Mieszkaliśmy w bloku na przeciwko. Postanowiliśmy, że musimy się przeprowadzić, gdyż w drodze było już drugie dziecko. Niewiele myśląc w czwartek znaleźliśmy mieszkanie, a w poniedziałek był już obiad na nowym stole", wspomina aktorka.

d15wm1m

W sypialni gwiazdy uwagę Kasi Bujakiewicz przykuje brak łóżka z prawdziwego zdarzenia. Prowadząca postanowi, że to właśnie temu wnętrzu potrzebny będzie mały lifting.

Czy metamorfoza sypialni przypadnie Mai do gustu? Przekonamy się w nowym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15wm1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15wm1m