Trwa ładowanie...
katarzyna bujakiewicz
30-01-2018 13:08

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": Katarzyna Bujakiewicz sprawdza, czy domy gwiazd są idealne

Nowy program "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" już wkrótce zadebiutuje w telewizji Lifetime. W programie będziemy gościć z kamerami w domach znanych Polaków – w mieszkaniach, które wymagają drobnych poprawek, by stały się idealne. Prowadzącą program będzie znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz, która od października pełni również funkcję ambasadorki telewizji Lifetime.

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd": Katarzyna Bujakiewicz sprawdza, czy domy gwiazd są idealneŹródło: Materiały prasowe
d4khyp0
d4khyp0

Przytulny i funkcjonalny dom to ostoja i miejsce do wypoczynku – zwłaszcza dla tych, których aktywny tryb życia zmusza do życia w ciągłym biegu. W nowym programie "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" telewizja Lifetime podejmie się ulepszenia domów znanych Polaków, których wnętrza wymagają (nie)małej poprawki. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianna Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów telewizji Lifetime na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji w telewizji Lifetime powiedziała "W Polsce obserwujemy rosnące zainteresowanie formatami o tematyce wnętrzarskiej, nierzadko z elementami tzw. DIY. Mamy nadzieję, że nasz program, w którym pojawią się również gwiazdy, zaciekawi widzów naszego kanału, a kreatywne rozwiązania zaprezentowane przez naszych ekspertów zainspirują Polaków do zmian w ich własnych czterech kątach".

Piotr Kempa, współwłaściciel domu produkcyjnego DeLord skomentował: "To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy produkować jedną z pierwszych produkcji telewizji Lifetime na polskim rynku. Mam nadzieję, że efekt naszej współpracy przyczyni się do wzmocnienia pozycji kanału wśród stacji tematycznych".
To druga produkcja lokalna telewizji Lifetime w tym roku. Pierwszy lokalny program Lifetime – "Królowe second-handów" prowadzony przez znaną blogerkę i stylistkę Tamarę Gonzalez Pereę – będzie miał premierę we wtorek, 10 października.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Katarzyna Bujakiewicz – należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek, autentyczna we wszystkich projektach, których się podejmuje, do bólu prawdziwa i naturalna. Lubiana zarówno przez mężczyzn, którzy doceniają jej kobiecą urodę i sex-appeal, jak i przez kobiety, które odbierają Kasię jako „równą babkę” i „koleżankę z sąsiedztwa”. Jest aktorką o wielu twarzach. Zagrała w komediach („Kochaj i rób, co chcesz”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Nigdy w życiu”, „Listy do M”), w filmach sensacyjnych („RH+”, „Poranek kojota”), historycznych („Sława i chwała”, „Stara Baśń - kiedy słońce było Bogiem”) oraz w dramatach („Warszawa”, „Inferno”). Jednak serca wielu widzów zdobyła dzięki rolom serialowym. Wcieliła się w postać uroczej, nieco zagubionej siostry Marty w „Na dobre i na złe” i energicznej, radosnej Marioli w „Magdzie M”. Później związała się z serialem „Lekarze” przez rolę pełnej temperamentu instrumentariuszki Sylwii.

d4khyp0

Kasia to również ceniona aktorka teatralna (Teatr Współczesny/Szczecin, Teatr Polski/Poznań). Uwielbia sport i prowadzi aktywny tryb życia, jak sama przyznaje: „dzień bez biegania, to dzień stracony”, chętnie zamienia szpilki na dres. Jest zaangażowana od wielu lat w działania Drużyny Szpiku, jest potencjalnym dawcą i ciągle czeka na ten najważniejszy telefon. Wspiera inicjatywy proekologiczne, żyje świadomie i zdrowo. Jeśli decyduje się na udział w jakimś projekcie, robi to z pełnym przekonaniem, i na 100%, zarażając innych swoją energią, otwartością i pozytywnym spojrzeniem na świat. Zajmuje się tym, co dla niej ważne, nie rozmieniając się na drobne. Dzieli swoje życie na przed i po urodzeniu córki Oli.

d4khyp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4khyp0