Trwa ładowanie...
d1mpa33

Wnuczka królowej Elżbiety zdradziła, że poroniła po raz drugi

Zara Tindall, kuzynka Harry'ego i Williama, powiedziała, że przeżyła dwa poronienia zanim urodziła drugie dziecko. Lena przyszła na świat miesiąc temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zara Tindall / REX/Shutterstock
Zara Tindall / REX/Shutterstock (East News, Fot: REX/Shutterstock)
d1mpa33

Tindall udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o traumie, jaką przeszła z powodu dwóch poronień. Do pierwszego doszło w 2016 roku, w miesiąc po tym, jak ogłoszono, że jest w ciąży. Drugie miało miejsce na wczesnym etapie, zanim ciąża została oficjalnie ogłoszona. Dlatego udało się utrzymać je w tajemnicy. Wnuczka królowej Elżbiety wcześniej nie chciała o tym rozmawiać, bo było to dla niej zbyt bolesne.

W rozmowie z "Sunday Times" powiedziała: - Miałam kolejne poronienie na wczesnym etapie ciąży. Na początku trzeba przejść przez fazę, w której się o tym nie mówi, bo to jest zbyt bolesne. Ale, tak jak w każdej innej sytuacji, czas leczy rany.

d1mpa33

O swoim pierwszym poronieniu powiedziała: - Dla mnie najgorsze było to, że trzeba było powiedzieć o tym wszystkim. Wszyscy wiedzieli.

Nic dziwnego, że nie chciała ujawniać drugiego poronienia.

Zara Tindall i jej mąż, Mike Tindall, mają czteroletnią córkę Mię. A niedawno powitali na świecie drugie dziecko – Lenę.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33