Trwa ładowanie...

Wnuczka królowej Elżbiety zdradziła, że poroniła po raz drugi

Zara Tindall, kuzynka Harry'ego i Williama, powiedziała, że przeżyła dwa poronienia zanim urodziła drugie dziecko. Lena przyszła na świat miesiąc temu.

Wnuczka królowej Elżbiety zdradziła, że poroniła po raz drugiŹródło: East News, fot: REX/Shutterstock
deh4cl5
deh4cl5

Tindall udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o traumie, jaką przeszła z powodu dwóch poronień. Do pierwszego doszło w 2016 roku, w miesiąc po tym, jak ogłoszono, że jest w ciąży. Drugie miało miejsce na wczesnym etapie, zanim ciąża została oficjalnie ogłoszona. Dlatego udało się utrzymać je w tajemnicy. Wnuczka królowej Elżbiety wcześniej nie chciała o tym rozmawiać, bo było to dla niej zbyt bolesne.

W rozmowie z "Sunday Times" powiedziała: - Miałam kolejne poronienie na wczesnym etapie ciąży. Na początku trzeba przejść przez fazę, w której się o tym nie mówi, bo to jest zbyt bolesne. Ale, tak jak w każdej innej sytuacji, czas leczy rany.

O swoim pierwszym poronieniu powiedziała: - Dla mnie najgorsze było to, że trzeba było powiedzieć o tym wszystkim. Wszyscy wiedzieli.

deh4cl5

Nic dziwnego, że nie chciała ujawniać drugiego poronienia.

Zara Tindall i jej mąż, Mike Tindall, mają czteroletnią córkę Mię. A niedawno powitali na świecie drugie dziecko – Lenę.

deh4cl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deh4cl5