Trwa ładowanie...
d2ympil

Wnuczka Wojciecha Pokory wspomina: "Dziadek był zawsze moim nauczycielem i Mistrzem"

Jako jedyna w rodzinie poszła w ślady swojego dziadka, Wojciecha Pokory. Jest piękna, utalentowana i już wkrótce wyda swoją solową płytę. "Dziadek był moim nauczycielem" - wspomina artystka w rozmowie z WP Gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Nizińska
Agata Nizińska (Materiały prasowe)
d2ympil

Agata Nizińska zasłynęła jako aktorka filmowa i teatralna. Spełniała się też w kabarecie, ale to muzyka jest jej największą miłością. Już w marcu na rynku ukaże się jej pierwsza solowa płyta "NiePokorna". Wnuczka Wojciecha Pokory nie odchodzi od aktorstwa na zawsze. Stanowczo jednak stwierdza, że teraz jest czas dla muzyki.

32-latka jest wnuczką wybitnego artysty i to po nim odziedziczyła swoje talenty. Wojciech Pokora odszedł w niedzielę, 4 lutego, ale jak podkreśla Nizińska, dziadek zawsze wspierał jej wybory.

- Dziadek był zawsze moim nauczycielem i Mistrzem. Pytał mnie: po co chcesz być artystką, jaką masz misję, co chcesz ludziom przekazać? Kiedyś, jako osiemnastoletnia dziewczyna, która wybierała kierunek studiów, jeszcze tego nie rozumiałam. Teraz dokładnie wiem, co miał na myśli, zmuszając mnie do odpowiedzi na te pytania - wyznała Agata w rozmowie z WP Gwiazdy.

d2ympil

Agata Nizińska ma włoskie, ormiańskie i tatarskie korzenie. Artystka studiowała europeistykę, ale zrezygnowała po drugim roku studiów. W telewizji zadebiutowała w wieku 22 lat, epizodyczną rolą w filmie "Wywiad". Od 2014 roku prowadziła cykl kulturalny "Okiem Agaty" w programie "Pytanie na śniadanie".

Muzyka towarzyszyła Agacie od zawsze. W 2017 r. postanowiła spróbować swoich sił w eliminacjach do Eurowizji. Nizińska wystąpiła z piosenką "Reason" i w kwalifikacjach zajęła 5. miejsce. Gwiazda nie odpuszcza i w 2018 r. ponownie spróbuje swoich sił w konkursie. W jednym z wywiadów zapowiedziała, że zgłosiła się do eliminacji z piosenką "Dobro zło".

Aktualnie artystka pracuje nad albumem "NiePokorna". Premiera krążka już 16 marca.

d2ympil

- Nie ma mojej zgody na to, aby proces ogłupiania społeczeństwa nadal trwał. Mam nadzieję, że utworami skłonię słuchaczy do pewnych refleksji na temat idoli, którzy nic za sobą nie niosą. Elit, których brakuje, a za których każdy chciałby uchodzić. Prawdziwych dobrych wzorów dla młodych ludzi - mówi gwiazda o swoje płycie.

Czekacie na album wokalistki?

ZOBACZ TAKŻE: Co słychać u wnuczki Wojciecha Pokory?

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil