placeholder_357sps

Wodzianka pracuje, obierając ziemniaki. Daleko jej do luksusów

Dominka Zasiewska z pewnością liczy, że dzięki aferze z Krzysztofem Rutkowskim uda się jej wrócić do show-biznesu. Póki co, Wodzianka pracuje w stołecznej knajpie i nie boi się ciężkich zadań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski
Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski (Instagram.com)
placeholder_357sps

Skandal z udziałem Dominiki Zaskiewskiej i Krzysztofa Rutkowskiego odbił się szerokim echem w mediach. Jako pierwsi w Polsce pisaliśmy o tym, że słynny detektyw miał romans z Wodzianką. Później przedsiębiorcza celebrytka sama dolewała oliwy do ognia, opowiadając o pikantnych szczegółach tej relacji, licząc tym samym na kolejne wywiady i publikacje.

Zapomniana gwiazdka pojawiła się nawet na czerwonym dywanie na imprezie "Playboya" - czego nie robiła już od lat. Z pewnością ma nadzieję, że teraz przypomną sobie o niej producenci telewizyjni i zaproponują udział w jakimś lukratywnym projekcie.

placeholder_357sps

Póki co, Zasiewska pracuje na utrzymanie siebie i swojego dziecka, będąc managerką we włoskiej restauracji w Warszawie. Jak przystało na dobrą szefową, Wodzianka pomaga swojej załodze, jak tylko może. Ostatnio celebrytka siedziała w kuchni i heroicznie obierała ziemniaki. Postanowiła pochwalić się tym trudem, wrzucając fotkę na Instagram.

"Mama na robocie" - podpisała zdjęcie.

Chcielibyście, żeby Zasiewska wróciła do telewizji?

placeholder_357sps
placeholder_357sps
placeholder_357sps
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_357sps