Trwa ładowanie...

Wojciech Amaro odnowi przysięgę małżeńską. Sprawdź, dlaczego chce to zrobić

Choć małżeństwem zostali sześć lat temu, to teraz mają powody, by ponownie obiecać sobie miłość i wierność. Uroczystość odbędzie się w restauracji kucharza.

Share
Wojciech Amaro odnowi przysięgę małżeńską. Sprawdź, dlaczego chce to zrobić
Źródło: ONS.pl
d1i7vpm

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. - Pół życia spędziłem na szukaniu drugiej połówki i kiedy ją spotkałem, od razu wiedziałem, że to "ta jedyna" - wyznał w jednym z wywiadów restaurator. Miłosnym uniesieniom nie ma końca, a para po dziś dzień zgrabnie łączy życie rodzinne i prywatnie, co trzeba przyznać - udaje się niewielu parom. Dlaczego więc w ich poukładane życie wkradła się nutka niepokoju?

– Wojtek kilka lat temu mocno zbliżył się do Boga. Doprowadziło go to między innymi do wniosku, że małżeństwo trzeba co jakiś czas odnawiać, by doznać łask umacniających związek. Wcześniej tego nie robił i *dwa razy się rozwodził *– doniósł w rozmowie z Faktem znajomy kucharza.

Para na imprezach często pokazuje się razem - miłością trzeba się chwalić - przyznali zgodnie Wojciech i Agnieszka. Mówi się, że małżonkowie odnowę przysięgi małżeńskiej zaplanowali na maj. Uroczystość ma się odbyć w słynnej restauracji Wojciecha - Atelier Amaro.

ZOBACZ TAKŻE: Amaro: "Bóg zajmuje w moim życiu pierwsze miejsce. To istota MOJEGO NAWRÓCENIA!"

d1i7vpm

Podziel się opinią

Share
d1i7vpm
d1i7vpm