Trwa ładowanie...
24-04-2012 16:15

Wojciech Mann o celebrytach. Ostro!

Wojciech Mann o celebrytach. Ostro!Źródło: Fotografia: Akpa
d3a9lkf

Od blisko 50 lat Wojciech Mann obecny jest w polskim show-biznesie. Konsekwentnie jednak unika bywania na tzw. salonach. Nigdy też nie pojawił się z rodziną na okładce kolorowego magazynu.

W wywiadzie dla dziennika Polska Mann przyznaje, że ten świat nigdy go nie pociągał. Choć nie ukrywa tego, że na początku kariery "sodówka" uderzyła także jemu. Szybko jednak zrozumiał, co jest dla niego najważniejsze. Popularny dziennikarz mówi też, co jego zdaniem ciągnie wielu młodych ludzi w stronę taniej popularności.

Jeśli młodzi ludzie widzą, zwłaszcza teraz w telewizji, gazetach, jaki kolejny wypasiony samochód kupił sobie taki a taki gwiazdor, który w telewizji bredzi, a mimo to dostaje furę pieniędzy, to czy można im się dziwić? Zepsucie czyha na młodego człowieka, a życie utwierdza go w przekonaniu: "coś tam powiem, zdejmę spodnie i jestem ustawiony." - uważa Wojciech Mann.

d3a9lkf

Dziennikarz wyraził też swój stosunek do samych celebrytów, którzy jego zdaniem wypowiadają się często na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia.

...jak widzę wypicowane panienki i dżentelmenów, których wiedza jest na poziomie zero, mówiących o świecie, polityce, a nieumiejących sformułować zdania po polsku, nieznających języków obcych, groza mnie ogarnia. Przykładów mógłbym mnożyć dziesiątki, nazwisk nie wymienię. Ale jest ogromna, przerażająca pustka w głowach mądrzących się ludzi – mówi w wywiadzie dla Polski.

Jak myślicie, jakich nazwisk nie chciał wymienić Wojciech Mann?

(JMa)

d3a9lkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3a9lkf