Trwa ładowanie...

Wojciech Mann nie wróci do Trójki. Stanowcza wypowiedź

Wojciech Mann ma jasne zdanie na temat mediów publicznych. Uważa, że dziennikarze, którzy tam pracują są "jak karni żołnierze".
Share
Wojciech Mann nie rozważa powrotu do Trójki
Wojciech Mann nie rozważa powrotu do TrójkiŹródło: East News
d420ypl

W poniedziałek do mediów trafiła informacja, że wyłoniono nowego dyrektora i redaktora naczelnego Trójki. Został nim Kuba Strzyczkowski. Zastąpił Tomasza Kowalczewskiego, krytykowanego w ostatnich dniach po unieważnieniu notowania Listy Przebojów Trójki.

Czy zmiany w Polskim Radiu sprawią, że powrócą do pracy kultowi dziennikarze, których słuchacze uwielbiali? Wojciech Mann zabrał głos w tej sprawie. Według portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarz powiedział stanowcze "nie".

ZOBACZ: Najlepsi dziennikarze odeszli z Trójki

- Tak się stanie, jeśli Pani mi załatwi, żebym miał znowu 30 lat. Żałujemy, ale nie mamy takich możliwości - odpowiedział, gdy zapytano go odrodzenie Trójki.

d420ypl

Zdaniem Wojciecha Manna w mediach publicznych dziennikarze "są jak karni żołnierze. Wykonują rozkazy i mówią jednym głosem". Jak dokonać zmian? Dziennikarz powiedział jedno: siłą.

Nowy dyrektor zapewnia, że chciałby, aby dawna Trójka powróciła. Podobno skontaktował się z dziennikarzami, którzy odeszli po unieważnieniu Listy Przebojów.

- Jestem "po słowie" z większością dziennikarzy, którzy odeszli w ostatnich dniach. Wracają na antenę zespołu "Zapraszamy do Trójki". Zaprosiłem też do powrotu Marka Niedźwieckiego, jestem pewien, że Lista wróci na antenę - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Kuba Strzyczkowski.

Natomiast Wojciech Mann rusza ze swoim radiem, które sfinansowali słuchacze wpłacając datki na specjalnej platformie. Radio Nowy Świat wystartuje w ciągu kilku najbliższych tygodni.

d420ypl

Podziel się opinią

Share
d420ypl
d420ypl