Trwa ładowanie...
d3lsai6

Wojciech Mazolewski rozstał się z Katarzyną Zawadzką. Zdradził też tajemnicę kolegi

O kryzysie w związku Wojciecha Mazolewskiego i Katarzyny Zawadzkiej mówiono już od dawna. Plotki w końcu się potwierdziły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka rozstali się
Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka rozstali się (East News)
d3lsai6

Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka rozstali się po niecałym roku. Muzyk związał się z aktorką tuż po zerwaniu z Mają Sablewską. Relacja ze stylistką była bardzo burzliwa. Kiedy wydawało się, że w końcu znalazł szczęście i stabilizację u boku Zawadzkiej, doszło do kryzysu. Plotkowano o nim od jakiegoś czasu. Teraz Mazolewski rozwiał wszelkie wątpliwości.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" wyznał, że znowu jest singlem. Przy okazji zdradził, że John Porter również jest do wzięcia.

ZOBACZ: Nowy partner Mai Sablewskiej czule obejmuje celebrytkę

- Jesteśmy też ojcami, a w tym momencie również samotnymi facetami - powiedział.

d3lsai6

John Porter i Wojciech Mazolewski przyjaźnią się od lat. Łączą ich sprawy zawodowe, ale wspierają się również prywatnie. Obaj są samotnymi ojcami, a teraz też singlami. W wywiadzie przyznali, że ich męska przyjaźń jest tak trwała, ponieważ mają podobne przeżycia. Choć dzieli ich 26 lat, to mają podobne priorytety. Mazolewski wiele się uczy od muzyka.

Przeczytaj: Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski nadal razem. Aktorka pokazała zdjęcie z romantycznego wyjazdu

- Ludzie myślą, że jak jesteś muzykiem, nie masz problemu w nawiązywaniu relacji. A wbrew pozorom samotność się zdarza nawet gdy jesteś znany. Mężczyźni tacy jak my mają nawet bardziej pod górkę w tej kwestii, bo przecież żaden z nas nie zamieści swojego zdjęcia na Tinderze lub innym portalu randkowym - powiedział John Porter.

John Porter był ostatnio związany z Sandrine Brygidą Boraczyńską. Niestety, ta relacja nie przetrwała i jak widać obaj panowie są do wzięcia. Z pewnością szybko znowu się zakochają. Czy też będą tak ochoczo mówili o swoich nowych związkach?

d3lsai6

Podziel się opinią

Share
d3lsai6
d3lsai6